Antsla vald, Antsla linn, Soo tn 5 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80041125 KÜ Registreeritud 22.06.1998
Võrdle

Antsla vald, Antsla linn, Soo tn 5 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80041125, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu teenindus. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 2 099 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
2 099 €
↑ 9,0% võrreldes: 2019
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2019

2020 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Müügitulu · 2020 2 099 €
    tegevusala mediaan 5 869 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 578
  • Puhasrentaablus · 2020 -63,4 %
    tegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 474

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2011 – 2020
Müügitulu, € 2020: 2 099 € · +9,0% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 5 869 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002011 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20112012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 926 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 2 099 € Tegevusala mediaan: 5 869 €202002 0004 0006 0008 0002013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 926 € Tegevusala mediaan: 6 817 €2020 Ettevõte: 2 099 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2020: -1 330 € · −196,1% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 24 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002011 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20112012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 384 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: -1 330 € Tegevusala mediaan: 24 €2020-2 000-1 00001 0002 0002013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 384 € Tegevusala mediaan: 67 €2020 Ettevõte: -1 330 € Tegevusala mediaan: 24 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2020: -63,4 % · −135,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,4 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-500501002011 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20112012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: -63,4 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2020-100-500501002013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2020 Ettevõte: -63,4 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2020: 1 734 € · −43,4% võrreldes 2019
01 0002 0003 0004 0002011 Ettevõte: —20112012 Ettevõte: —20122013 Ettevõte: —20132014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 064 €20192020 Ettevõte: 1 734 €202001 0002 0003 0004 0002013 Ettevõte: —2014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —2016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 064 €2020 Ettevõte: 1 734 €2020
Omakapital, € 2020: 1 734 € · −43,4% võrreldes 2019
01 0002 0003 0004 0002011 Ettevõte: —20112012 Ettevõte: —20122013 Ettevõte: —20132014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 064 €20192020 Ettevõte: 1 734 €202001 0002 0003 0004 0002013 Ettevõte: —2014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —2016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 064 €2020 Ettevõte: 1 734 €2020
Töötajad 2020: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02011 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20112012 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120200,00,20,40,60,81,02013 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2020 2 099 -1 330 0 1 734 1 734 0
2019 1 926 1 384 0 3 064 3 064 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2020

Puhasrentaablus
-63,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-76,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-76,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Elli Niit
    Juhatuse liige · alates 06.01.2018

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96099Muu teenindus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20012281 / 8
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 20012281 / 7
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012281 / 6
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012281 / 5
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20012281 / 4
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
M 20012281 / 3
24.08.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
24.08.2016
PDF
M 20012281 / M1
22.03.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.09.2016 Puudused kõrvaldatud
02.12.2016
PDF
M 20012281 / 2
22.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes