Hooneühistu Sirbi 2a

Registrisse kantud Registrikood 80040663 Tulundusühistu Tallinn Registreeritud 30.06.1998
Võrdle

Hooneühistu Sirbi 2a (Tulundusühistu), Tallinn, registrikood 80040663, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse kombineeritud teenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 900 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2025 1 900 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 8,8 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2022 IV kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 I kv
01002003002022 IV kv Ettevõte: 124 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 €2023 II kv Ettevõte: 123 €II·232023 IV kv Ettevõte: 124 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 136 €2024 IV kv Ettevõte: 136 €IV·242025 I kv Ettevõte: 48 €2025 II kv Ettevõte: 193 €II·252025 IV kv Ettevõte: 240 €2026 I kv Ettevõte: 264 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €II·2601002003002024 II kv Ettevõte: 0 €2024 III kv Ettevõte: 136 €III·242024 IV kv Ettevõte: 136 €2025 I kv Ettevõte: 48 €I·252025 II kv Ettevõte: 193 €2025 IV kv Ettevõte: 240 €IV·252026 I kv Ettevõte: 264 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — — — —
2026 I kv — 264 — —
2025 IV kv — 240 — —
2025 II kv — 193 — —
2025 I kv — 48 — —
2024 IV kv — 136 — —
2024 III kv — 136 — —
2024 II kv — — — —
2023 IV kv — 124 — —
2023 II kv — 123 — —
2023 I kv — 1 — —
2022 IV kv — 124 — —
2022 I kv — 124 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 1 900 € · +13,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 1 287 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 1 194 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 1 681 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 1 900 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 318 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 475 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 433 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 1 287 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 1 194 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 1 681 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 1 900 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 167 € · −82,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-20002004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: -38 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: 596 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 961 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 167 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-20002004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 683 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 8 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: -38 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 764 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: 596 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 961 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 167 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,8 % · −48,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
02040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 51,8 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 59,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 49,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 57,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 6,1 %202502040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 51,8 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 59,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 49,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 57,2 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 694 € · +4,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 094 €20192020 Ettevõte: 4 056 €20202021 Ettevõte: 4 050 €20212022 Ettevõte: 4 787 €20222023 Ettevõte: 6 486 €20232024 Ettevõte: 6 399 €20242025 Ettevõte: 6 694 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 094 €20192020 Ettevõte: 4 056 €2021 Ettevõte: 4 050 €20212022 Ettevõte: 4 787 €2023 Ettevõte: 6 486 €20232024 Ettevõte: 6 399 €2025 Ettevõte: 6 694 €2025
Omakapital, € 2025: 6 499 € · +2,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 041 €20192020 Ettevõte: 4 049 €20202021 Ettevõte: 4 011 €20212022 Ettevõte: 4 775 €20222023 Ettevõte: 5 371 €20232024 Ettevõte: 6 332 €20242025 Ettevõte: 6 499 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 041 €20192020 Ettevõte: 4 049 €2021 Ettevõte: 4 011 €20212022 Ettevõte: 4 775 €2023 Ettevõte: 5 371 €20232024 Ettevõte: 6 332 €2025 Ettevõte: 6 499 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 900 167 0 6 694 6 499 0
2024 1 681 961 0 6 399 6 332 0
2023 1 194 596 0 6 486 5 371 0
2022 1 287 764 0 4 787 4 775 0
2021 433 -38 0 4 050 4 011 0
2020 475 8 0 4 056 4 049 0
2019 1 318 683 0 4 094 4 041 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,78
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.08.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.08.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Tulundusühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse kombineeritud teenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10033184 / M18
30.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 01.09.2026 Puudused kõrvaldatud
04.08.2026
PDF
Ä 10033184 / 17
30.07.2025
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2025
PDF
Ä 10033184 / M17
22.07.2025
Korraldav määrus 29.07.2025 Jõustunud
22.07.2025
PDF
Ä 10033184 / M16
14.07.2025
Korraldav määrus 21.07.2025 Puudused kõrvaldatud
16.07.2025
PDF
Ä 10033184 / 16
21.11.2024
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
08.12.2024
PDF
Ä 10033184 / 15
21.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.11.2024
PDF
Ä 10033184 / M15
21.10.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.11.2024 Jõustunud
05.11.2024
PDF
Ä 10033184 / 14
21.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2024
PDF
Ä 10033184 / M14
06.09.2024
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) Puudused kõrvaldatud
16.09.2024
PDF
Ä 10033184 / 13
02.08.2024
Kandemäärus ex officio Jõustunud
02.08.2024
PDF
Ä 10033184 / M13
15.07.2024
Korraldav määrus 29.07.2024 Jõustunud
15.07.2024
PDF
Ä 10033184 / 12
13.06.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
13.06.2024
PDF
Ä 10033184 / 11
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10033184 / 10
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ä 10033184 / M12
01.07.2021
Trahvihoiatusmäärus: revidendid esitamata 29.09.2021 Puudused kõrvaldatud
20.07.2021
PDF
Ä 10033184 / 9
27.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
27.04.2018
PDF
Ä 10033184 / M11
15.01.2018
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 14.02.2018 Puudused kõrvaldatud
26.01.2018
PDF
Ä 10033184 / 8
21.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2017
PDF
Ä 10033184 / M10
14.12.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.01.2018 Puudused kõrvaldatud
21.12.2017
PDF
Ä 10033184 / 7
12.12.2017
Kandemäärus ex officio Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 10033184 / M9
23.11.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.12.2017 Jõustunud
23.11.2017
PDF
Ä 10033184 / 6
23.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.11.2017
PDF
Ä 10033184 / 5
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10033184 / M8
20.03.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 19.04.2017 Puudused kõrvaldatud
29.03.2017
PDF
Ä 10033184 / M7
13.06.2016
Korraldav määrus Jõustunud
13.06.2016
PDF
Ä 10033184 / M6
10.06.2016
Korraldav määrus 10.07.2016 Puudused kõrvaldatud
04.07.2016
PDF
Ä 10033184 / M5
10.06.2016
Korraldav määrus Jõustunud
10.06.2016
PDF
Ä 10033184 / M4
10.06.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 09.08.2016 Puudused kõrvaldatud
29.06.2016
PDF
Ä 10033184 / M3
08.06.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 08.07.2016 Puudused kõrvaldatud
29.06.2016
PDF
Ä 10033184 / 4
09.05.2016
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2016
PDF
Ä 10033184 / M2
24.03.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 20.09.2016 Puudused kõrvaldatud
07.06.2016
PDF
M 10033184 / 3
17.11.2011
Euro automaatkanne Jõustunud
17.11.2011
PDF
M 33184 / 2
06.11.2008
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Jõustunud
06.11.2008
PDF
M 33184 / M1
17.09.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 23.12.2008 Jõustunud
24.09.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes