Kose vald, Ravila alevik, Ravila tee 6 korteriühistu
Kose vald, Ravila alevik, Ravila tee 6 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80039884, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 6 021 € ja töötajaid 0.
2023 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 6 021 €parem kui 34% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 8,5 %parem kui 54% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2023 I kv | — | 134 | 140 | — |
| 2022 IV kv | — | 199 | 202 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 021 | 509 | 0 | 206 500 | 5 295 | 0 |
| 2024 | 13 610 | 6 | 0 | 214 982 | 4 786 | 0 |
| 2023 | 8 147 | 1 154 | 170 | 226 599 | 6 588 | 1 |
| 2022 | 10 910 | -190 | 672 | 234 013 | 5 434 | 1 |
| 2021 | 8 473 | 386 | 607 | 249 905 | 5 624 | 1 |
| 2020 | 6 696 | 803 | — | 259 242 | 5 238 | 0 |
| 2019 | 7 011 | -337 | — | 267 930 | 4 435 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 12.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 12.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 16.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 19.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Deevis NiineJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Kalle KäenJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Külli VuttJuhatuse liige · alates 29.12.2017
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10021712 / 13 05.11.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.11.2024 |
||
| Ü 10021712 / 12 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10021712 / 9 29.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021712 / 11 29.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021712 / 10 29.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021712 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10021712 / 7 19.07.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.07.2017 |
||
| M 10021712 / M3 30.06.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 30.07.2017 | Puudused kõrvaldatud 18.07.2017 |
|
| M 10021712 / 6 24.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 24.09.2016 |
||
| M 10021712 / 5 06.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2016 |
||
| M 10021712 / 4 04.11.2015 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 09.12.2015 |
||
| M 10021712 / M2 02.10.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.11.2015 | Jõustunud 02.10.2015 |
|
| M 10021712 / 3 14.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.03.2013 |
||
| M 10021712 / 2 17.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.03.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes