Raasiku vald, Raasiku alevik, Tehase tee 20 korteriühistu
Raasiku vald, Raasiku alevik, Tehase tee 20 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80032971, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 20 588 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 42 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 20 588 €parem kui 59% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -94,9 %parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 41 | 42 | 1 |
| 2026 II kv | — | 248 | 251 | 1 |
| 2026 I kv | — | 248 | 251 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 102 | 103 | 1 |
| 2025 III kv | — | 41 | 42 | 1 |
| 2025 II kv | — | 248 | 251 | 1 |
| 2025 I kv | — | 245 | 248 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 80 | 81 | 1 |
| 2024 III kv | — | 40 | 40 | 1 |
| 2024 II kv | — | 239 | 242 | 1 |
| 2024 I kv | — | 239 | 242 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 80 | 81 | 1 |
| 2023 III kv | — | 23 | 23 | 1 |
| 2023 II kv | — | 239 | 242 | 1 |
| 2023 I kv | — | 239 | 242 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 159 | 161 | 1 |
| 2022 III kv | — | 27 | 27 | 1 |
| 2022 II kv | — | 239 | 242 | 1 |
| 2022 I kv | — | 239 | 242 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 588 | -19 538 | 777 | 27 789 | 23 648 | 1 |
| 2024 | 27 451 | 22 259 | 753 | 46 360 | 43 186 | 1 |
| 2023 | 15 441 | -511 | 732 | 26 426 | 20 927 | 1 |
| 2022 | 10 294 | 7 127 | 836 | 26 761 | 21 438 | 1 |
| 2021 | 10 306 | 1 858 | 903 | 18 757 | 14 312 | 1 |
| 2020 | 10 277 | 5 985 | 401 | 15 399 | 12 454 | 1 |
| 2019 | 16 285 | -1 551 | 1 505 | 9 804 | 6 469 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 22.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 23.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 05.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 26.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Mare BetlemJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Olev KohvJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Rain SoosaarJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Uno HansbergJuhatuse liige · alates 29.12.2017
- Vladimir DzestelovJuhatuse liige · alates 29.12.2017
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 10021813 / 13 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 10021813 / 12 29.12.2017 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021813 / 11 29.12.2017 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021813 / 10 29.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 10021813 / 9 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| M 10021813 / 8 08.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 08.11.2016 |
||
| M 10021813 / 7 13.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.04.2016 |
||
| M 10021813 / M6 05.04.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.04.2016 | Puudused kõrvaldatud 13.04.2016 |
|
| M 10021813 / M5 23.03.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 22.04.2016 | Puudused kõrvaldatud 13.04.2016 |
|
| M 10021813 / 6 27.04.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.04.2015 |
||
| M 10021813 / 5 12.09.2014 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 12.09.2014 |
||
| M 10021813 / 4 04.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.07.2013 |
||
| M 10021813 / 3 15.12.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.12.2010 |
||
| M 10021813 / M4 23.11.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.01.2011 | Jõustunud 23.11.2010 |
|
| M 10021813 / M3 02.06.2010 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus | 29.11.2010 | Puudused kõrvaldatud 15.12.2010 |
|
| M 10021813 / 2 02.06.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2010 |
||
| M 10021813 / M2 11.05.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.06.2010 | Jõustunud 11.05.2010 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes