Tartu linn, Tiigi tn 17 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80030305 KÜ Registreeritud 17.03.1998
Võrdle

Tartu linn, Tiigi tn 17 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80030305, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 19 495 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 101 €
↑ 8,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 136 €
↑ 8,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 568 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 19 495 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 28,7 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 568 € · +8,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 572 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 509 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 551 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 507 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 568 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 592 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 568 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 507 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 568 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 592 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 526 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 568 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 101 € · +8,4% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 968 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 088 €2024 II kv Ettevõte: 968 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 051 €2024 IV kv Ettevõte: 969 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 129 €2025 II kv Ettevõte: 1 016 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 101 €2025 IV kv Ettevõte: 1 016 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 144 €2026 II kv Ettevõte: 1 016 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 101 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 969 €2025 I kv Ettevõte: 1 129 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 016 €2025 III kv Ettevõte: 1 101 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 016 €2026 I kv Ettevõte: 1 144 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 016 €2026 III kv Ettevõte: 1 101 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 101 1 136 2
2026 II kv — 1 016 1 051 2
2026 I kv — 1 144 1 184 2
2025 IV kv — 1 016 1 051 2
2025 III kv — 1 101 1 136 2
2025 II kv — 1 016 1 051 2
2025 I kv — 1 129 1 172 2
2024 IV kv — 969 1 013 2
2024 III kv — 1 051 1 101 2
2024 II kv — 968 1 018 2
2024 I kv — 1 088 1 144 2
2023 IV kv — 968 1 018 2
2023 III kv — 713 746 2
2023 II kv — 446 465 1
2023 I kv — 676 705 1
2022 IV kv — 610 636 2
2022 III kv — 610 636 2
2022 II kv — 676 705 2
2022 I kv — 610 636 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
189 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 19 495 € · −3,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 006 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 906 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 23 221 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 19 038 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 17 107 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 20 089 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 19 495 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 006 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 22 906 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 23 221 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 19 038 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 17 107 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 20 089 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 19 495 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 589 € · +178,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -3 371 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -6 749 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -1 261 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 348 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -2 170 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -7 092 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 589 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -3 371 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -6 749 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -1 261 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 348 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -2 170 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -7 092 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 589 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 28,7 % · +64,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -29,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -12,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -35,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 28,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -29,5 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -12,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -35,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 28,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 12 770 € · +81,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 38 006 €20192020 Ettevõte: 25 116 €20202021 Ettevõte: 17 618 €20212022 Ettevõte: 16 960 €20222023 Ettevõte: 14 726 €20232024 Ettevõte: 7 049 €20242025 Ettevõte: 12 770 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 38 006 €20192020 Ettevõte: 25 116 €2021 Ettevõte: 17 618 €20212022 Ettevõte: 16 960 €2023 Ettevõte: 14 726 €20232024 Ettevõte: 7 049 €2025 Ettevõte: 12 770 €2025
Omakapital, € 2025: 10 444 € · +115,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 779 €20192020 Ettevõte: 15 030 €20202021 Ettevõte: 13 769 €20212022 Ettevõte: 14 117 €20222023 Ettevõte: 11 947 €20232024 Ettevõte: 4 855 €20242025 Ettevõte: 10 444 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 779 €20192020 Ettevõte: 15 030 €2021 Ettevõte: 13 769 €20212022 Ettevõte: 14 117 €2023 Ettevõte: 11 947 €20232024 Ettevõte: 4 855 €2025 Ettevõte: 10 444 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 495 5 589 10 439 12 770 10 444 2
2024 20 089 -7 092 10 334 7 049 4 855 2
2023 17 107 -2 170 7 410 14 726 11 947 2
2022 19 038 348 6 334 16 960 14 117 2
2021 23 221 -1 261 6 347 17 618 13 769 2
2020 22 906 -6 749 6 353 25 116 15 030 2
2019 22 006 -3 371 6 017 38 006 21 779 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
28,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
53,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
43,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,49
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
9 748 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
435 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 13.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 20011303 / M5
03.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 03.09.2025 Puudused kõrvaldatud
14.08.2025
PDF
Ü 20011303 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 20011303 / 13
06.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20011303 / 12
06.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20011303 / 11
06.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2018
PDF
M 20011303 / 9
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
M 20011303 / 10
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
M 20011303 / M4
08.12.2017
Korraldav määrus 18.12.2017 Puudused kõrvaldatud
14.12.2017
PDF
M 20011303 / 8
04.12.2017
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
28.12.2017
PDF
M 20011303 / 7
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
M 20011303 / M3
09.11.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.11.2017 Jõustunud
09.11.2017
PDF
M 20011303 / M2
04.10.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.10.2017 Jõustunud
04.10.2017
PDF
M 20011303 / 6
16.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
16.11.2016
PDF
M 20011303 / 5
30.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
30.09.2016
PDF
M 20011303 / 4
08.09.2016
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
06.10.2016
PDF
M 20011303 / M1
28.06.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.07.2016 Jõustunud
28.06.2016
PDF
M 11303 / 3
26.09.2007
Muutmiskanne Jõustunud
26.09.2007
PDF
M 11303 / 2
20.06.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes