Tartu linn, Teemandi tn 9 korteriühistu
Tartu linn, Teemandi tn 9 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80027013, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 59 188 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 815 €parem kui 48% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 59 188 €parem kui 82% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -6,2 %parem kui 18% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2026 II kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2026 I kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2025 III kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2025 II kv | — | 785 | 815 | 1 |
| 2025 I kv | — | 886 | 921 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 747 | 776 | 2 |
| 2024 III kv | — | 747 | 776 | 1 |
| 2024 II kv | — | 747 | 776 | 1 |
| 2024 I kv | — | 864 | 899 | 1 |
| 2023 IV kv | — | 747 | 776 | 1 |
| 2023 III kv | — | 2 339 | 2 378 | 1 |
| 2023 II kv | — | 350 | 379 | 1 |
| 2023 I kv | — | 467 | 502 | 1 |
| 2022 IV kv | — | 350 | 379 | 1 |
| 2022 III kv | — | 350 | 379 | 1 |
| 2022 II kv | — | 350 | 379 | 1 |
| 2022 I kv | — | 451 | 485 | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 188 | -3 652 | 7 670 | 680 839 | 3 173 | 1 |
| 2024 | 15 947 | -2 745 | 7 871 | 716 872 | 6 825 | 1 |
| 2023 | 99 591 | -5 850 | 10 541 | 738 309 | 9 569 | 1 |
| 2022 | 276 953 | 3 118 | 3 876 | 761 026 | 15 419 | 1 |
| 2021 | 22 599 | 4 559 | 3 836 | 42 215 | 12 301 | 1 |
| 2020 | 18 844 | 4 661 | 3 862 | 34 721 | 6 848 | 1 |
| 2019 | 16 252 | 613 | 8 405 | 28 970 | 2 187 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 02.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 02.11.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 02.08.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 08.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 03.01.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.09.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Mauri LeiusJuhatuse liige · alates 06.01.2018
- Inno StroomJuhatuse liige · alates 14.06.2022
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 20011123 / 18 03.08.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.08.2026 |
||
| Ü 20011123 / 17 10.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.07.2024 |
||
| Ü 20011123 / 16 30.08.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.08.2023 |
||
| Ü 20011123 / M6 03.08.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.09.2023 | Puudused kõrvaldatud 30.08.2023 |
|
| Ü 20011123 / 15 12.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.02.2023 |
||
| Ü 20011123 / 14 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 20011123 / 13 14.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.06.2022 |
||
| Ü 20011123 / M5 03.06.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.07.2022 | Puudused kõrvaldatud 14.06.2022 |
|
| Ü 20011123 / 12 05.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.06.2019 |
||
| Ü 20011123 / M4 04.06.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.06.2019 | Puudused kõrvaldatud 05.06.2019 |
|
| M 20011123 / 9 06.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011123 / 11 06.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011123 / 10 06.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 06.01.2018 |
||
| M 20011123 / 8 29.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 20011123 / 7 14.11.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 14.11.2016 |
||
| M 20011123 / M3 17.03.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 13.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 20.04.2016 |
|
| M 20011123 / 6 17.03.2016 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 17.03.2016 |
||
| M 20011123 / 5 10.10.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.10.2012 |
||
| M 20011123 / M2 01.10.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 01.10.2012 |
||
| M 20011123 / M1 26.07.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.08.2012 | Jõustunud 26.07.2012 |
|
| M 11123 / 4 06.11.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.11.2008 |
||
| M 11123 / 3 25.11.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 11123 / 2 18.08.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes