Narva linn, Rüütli tn 4 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80025675 KÜ Narva linn Registreeritud 14.01.1998
Võrdle

Narva linn, Rüütli tn 4 korteriühistu (KÜ), Narva linn, registrikood 80025675, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 22 673 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
721 €
↓ 4,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
751 €
↓ 4,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 376 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 22 673 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 10,3 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 376 € · −4,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 566 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 278 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 366 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 338 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 338 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 346 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 376 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 338 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 346 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 350 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 393 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 376 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 721 € · −4,4% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 548 €IV·232024 I kv Ettevõte: 531 €2024 II kv Ettevõte: 700 €II·242024 III kv Ettevõte: 648 €2024 IV kv Ettevõte: 648 €IV·242025 I kv Ettevõte: 664 €2025 II kv Ettevõte: 672 €II·252025 III kv Ettevõte: 672 €2025 IV kv Ettevõte: 672 €IV·252026 I kv Ettevõte: 672 €2026 II kv Ettevõte: 754 €II·262026 III kv Ettevõte: 721 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 648 €2025 I kv Ettevõte: 664 €I·252025 II kv Ettevõte: 672 €2025 III kv Ettevõte: 672 €III·252025 IV kv Ettevõte: 672 €2026 I kv Ettevõte: 672 €I·262026 II kv Ettevõte: 754 €2026 III kv Ettevõte: 721 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 721 751 2
2026 II kv — 754 785 2
2026 I kv — 672 700 2
2025 IV kv — 672 700 2
2025 III kv — 672 700 2
2025 II kv — 672 700 2
2025 I kv — 664 692 2
2024 IV kv — 648 676 2
2024 III kv — 648 676 2
2024 II kv — 700 731 2
2024 I kv — 531 556 2
2023 IV kv — 548 566 1
2023 III kv — 461 465 —
2023 II kv — 488 492 1
2023 I kv — 421 425 1
2022 IV kv — 421 425 1
2022 III kv — 421 425 1
2022 II kv — 447 455 1
2022 I kv — 380 390 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
125 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 22 673 € · −2,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 015 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 27 529 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 19 228 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 18 299 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 24 359 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 23 185 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 22 673 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 015 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 27 529 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 19 228 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 18 299 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 24 359 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 23 185 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 22 673 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 337 € · +182,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 255 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 4 693 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -3 260 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 913 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -714 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 851 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 2 337 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 255 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 4 693 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -3 260 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 2 913 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -714 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -2 851 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 2 337 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 10,3 % · +22,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 17,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -17,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -2,9 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -12,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 17,0 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -17,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -2,9 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -12,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 59 100 € · −3,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 60 288 €20192020 Ettevõte: 77 994 €20202021 Ettevõte: 60 883 €20212022 Ettevõte: 70 151 €20222023 Ettevõte: 66 999 €20232024 Ettevõte: 61 104 €20242025 Ettevõte: 59 100 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 60 288 €20192020 Ettevõte: 77 994 €2021 Ettevõte: 60 883 €20212022 Ettevõte: 70 151 €2023 Ettevõte: 66 999 €20232024 Ettevõte: 61 104 €2025 Ettevõte: 59 100 €2025
Omakapital, € 2025: 5 532 € · +73,1% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 414 €20192020 Ettevõte: 7 107 €20202021 Ettevõte: 3 847 €20212022 Ettevõte: 6 760 €20222023 Ettevõte: 6 046 €20232024 Ettevõte: 3 195 €20242025 Ettevõte: 5 532 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 414 €20192020 Ettevõte: 7 107 €2021 Ettevõte: 3 847 €20212022 Ettevõte: 6 760 €2023 Ettevõte: 6 046 €20232024 Ettevõte: 3 195 €2025 Ettevõte: 5 532 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 22 673 2 337 6 570 59 100 5 532 3
2024 23 185 -2 851 6 570 61 104 3 195 3
2023 24 359 -714 4 870 66 999 6 046 2
2022 18 299 2 913 4 244 70 151 6 760 2
2021 19 228 -3 260 3 790 60 883 3 847 2
2020 27 529 4 693 3 671 77 994 7 107 2
2019 15 015 255 2 710 60 288 2 414 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
42,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
9,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
90,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
7 558 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
183 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 23.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 40006240 / 16
09.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2024
PDF
Ü 40006240 / 15
20.07.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
09.08.2023
PDF
Ü 40006240 / M4
19.06.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.07.2023 Jõustunud
20.07.2023
PDF
Ü 40006240 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 40006240 / M3
17.06.2022
Korraldav määrus 02.07.2022 Puudused kõrvaldatud
27.06.2022
PDF
Ü 40006240 / 13
15.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2018
PDF
Ü 40006240 / 12
08.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2018
PDF
Ü 40006240 / M2
04.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.05.2018 Puudused kõrvaldatud
08.05.2018
PDF
M 40006240 / 9
07.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40006240 / 11
07.01.2018
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40006240 / 10
07.01.2018
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
07.01.2018
PDF
M 40006240 / 8
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
M 40006240 / 7
11.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
11.11.2016
PDF
M 40006240 / 6
30.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2015
PDF
M 40006240 / M1
17.07.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.08.2013 Puudused kõrvaldatud
17.07.2013
PDF
M 40006240 / 5
17.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
17.07.2013
PDF
M 6240 / 4
13.06.2006
Muutmiskanne Jõustunud
13.06.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes