Tallinn, Pae tn 56 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80022278 KÜ Registreeritud 09.12.1997
Võrdle

Tallinn, Pae tn 56 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80022278, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 109 947 € ja töötajaid 4.

Käive
—
Riiklikud maksud
4 895 €
↑ 12,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 094 €
↑ 12,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 849 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 109 947 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 3,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 849 € · −6,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 820 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 752 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 709 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 760 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 714 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 687 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 894 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 149 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 910 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 849 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 714 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 687 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 894 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 149 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 911 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 910 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 849 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +20,0% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2602462024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 895 € · +12,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 929 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 590 €2024 II kv Ettevõte: 3 384 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 378 €2024 IV kv Ettevõte: 4 102 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 911 €2025 II kv Ettevõte: 3 945 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 286 €2025 IV kv Ettevõte: 5 538 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 370 €2026 II kv Ettevõte: 4 365 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 895 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 102 €2025 I kv Ettevõte: 3 911 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 945 €2025 III kv Ettevõte: 4 286 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 538 €2026 I kv Ettevõte: 4 370 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 365 €2026 III kv Ettevõte: 4 895 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 4 895 5 094 6
2026 II kv — 4 365 4 549 5
2026 I kv — 4 370 4 555 5
2025 IV kv — 5 538 5 744 5
2025 III kv — 4 286 4 471 5
2025 II kv — 3 945 4 123 6
2025 I kv — 3 911 4 087 5
2024 IV kv — 4 102 4 283 6
2024 III kv — 4 378 4 562 6
2024 II kv — 3 384 3 547 5
2024 I kv — 3 590 3 759 5
2023 IV kv — 3 929 4 099 5
2023 III kv — 3 583 3 763 5
2023 II kv — 3 203 3 359 5
2023 I kv — 3 016 3 172 5
2022 IV kv — 3 386 3 555 5
2022 III kv — 2 461 2 617 5
2022 II kv — 2 330 2 494 5
2022 I kv — 2 075 2 234 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
283 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 109 947 € · +30,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 67 725 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 61 106 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 138 438 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 192 352 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 95 966 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 84 172 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 109 947 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 67 725 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 61 106 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 138 438 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 192 352 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 95 966 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 84 172 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 109 947 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 245 € · +50,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -187 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 3 732 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 1 466 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 3 643 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 5 092 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 824 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 4 245 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -187 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 3 732 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 1 466 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 3 643 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 5 092 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 2 824 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 4 245 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,9 % · +0,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-2024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-2024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 5,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 369 458 € · +9,2% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 250 880 €20192020 Ettevõte: 312 437 €20202021 Ettevõte: 292 960 €20212022 Ettevõte: 235 383 €20222023 Ettevõte: 293 416 €20232024 Ettevõte: 338 323 €20242025 Ettevõte: 369 458 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 250 880 €20192020 Ettevõte: 312 437 €2021 Ettevõte: 292 960 €20212022 Ettevõte: 235 383 €2023 Ettevõte: 293 416 €20232024 Ettevõte: 338 323 €2025 Ettevõte: 369 458 €2025
Omakapital, € 2025: 56 522 € · +8,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 28 985 €20192020 Ettevõte: 39 252 €20202021 Ettevõte: 40 718 €20212022 Ettevõte: 44 361 €20222023 Ettevõte: 49 452 €20232024 Ettevõte: 52 276 €20242025 Ettevõte: 56 522 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 28 985 €20192020 Ettevõte: 39 252 €2021 Ettevõte: 40 718 €20212022 Ettevõte: 44 361 €2023 Ettevõte: 49 452 €20232024 Ettevõte: 52 276 €2025 Ettevõte: 56 522 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 109 947 4 245 47 978 369 458 56 522 4
2024 84 172 2 824 45 022 338 323 52 276 4
2023 95 966 5 092 41 146 293 416 49 452 4
2022 192 352 3 643 37 617 235 383 44 361 4
2021 138 438 1 466 34 172 292 960 40 718 4
2020 61 106 3 732 34 581 312 437 39 252 4
2019 67 725 -187 34 546 250 880 28 985 5
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
7,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,18
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
27 487 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 000 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10020848 / 17
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10020848 / 16
23.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
23.08.2022
PDF
Ü 10020848 / 15
09.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2018
PDF
Ü 10020848 / 14
06.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2018
PDF
M 10020848 / 13
29.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10020848 / 12
29.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10020848 / 11
29.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10020848 / 10
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10020848 / 9
16.11.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
16.11.2016
PDF
M 10020848 / 8
04.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2016
PDF
M 10020848 / 7
08.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2013
PDF
M 10020848 / 6
10.10.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.10.2012
PDF
M 20848 / 5
07.08.2008
Muutmiskanne Jõustunud
07.08.2008
PDF
M 20848 / 4
28.07.2006
Muutmiskanne Jõustunud
28.07.2006
PDF
M 20848 / 3
04.12.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
M 20848 / 2
26.02.2003
Eitav kandeotsus Jõustunud PDF
M 20848 / M2
27.12.2002
Kättetoimetatav määrus Jõustunud PDF
M 20848 / M1
21.10.2002
Kättetoimetatav määrus Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes