VÕRUMAA TALUPIDAJATE LIIT
VÕRUMAA TALUPIDAJATE LIIT (MTÜ), Võru linn, registrikood 80016541, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 22 982 € ja töötajaid 5.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 22 982 €parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 313 €parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 22 982 | 14 762 | 11 565 | 5 |
| 2026 II kv | 29 761 | 13 442 | 11 432 | 5 |
| 2026 I kv | 44 036 | 14 249 | 11 804 | 5 |
| 2025 IV kv | 42 461 | 14 375 | 12 293 | 6 |
| 2025 III kv | 26 055 | 16 564 | 13 376 | 6 |
| 2025 II kv | 25 746 | 14 119 | 11 803 | 5 |
| 2025 I kv | 39 383 | 13 599 | 12 322 | 6 |
| 2024 IV kv | 39 777 | 11 582 | 10 438 | 6 |
| 2024 III kv | 28 641 | 13 927 | 10 932 | 6 |
| 2024 II kv | 25 039 | 13 870 | 11 102 | 6 |
| 2024 I kv | 30 289 | 11 421 | 12 311 | 7 |
| 2023 IV kv | 44 793 | 13 374 | 7 207 | 6 |
| 2023 III kv | 19 191 | 9 704 | 7 376 | 7 |
| 2023 II kv | 18 242 | 7 946 | 8 688 | 7 |
| 2023 I kv | 26 297 | 10 204 | 9 626 | 7 |
| 2022 IV kv | 53 545 | 14 770 | 7 146 | 7 |
| 2022 III kv | 2 409 | 6 933 | 7 338 | 7 |
| 2022 II kv | 12 982 | 7 777 | 6 988 | 7 |
| 2022 I kv | 11 469 | 9 812 | 8 449 | 7 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 22 393 | 117 211 | 77 654 | 63 387 | 4 |
| 2024 | 0 | -2 055 | 111 338 | 68 567 | 40 994 | 4 |
| 2023 | 0 | -18 703 | 93 083 | 80 402 | 43 049 | 4 |
| 2022 | 0 | 5 304 | 84 996 | 83 575 | 61 752 | 4 |
| 2021 | 0 | 11 895 | 76 991 | 65 735 | 56 448 | 4 |
| 2020 | 0 | 7 868 | 65 253 | 58 985 | 44 553 | 4 |
| 2019 | 0 | -15 871 | 58 543 | 56 515 | 36 685 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 6 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 19.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 04.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 22.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 29.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aigar PihoJuhatuse liige · alates 18.05.2009
- Klarika HirvJuhatuse liige · alates 25.06.2018
- Ivar RosenbergJuhatuse liige · alates 30.06.2022
- Janek MustmaaJuhatuse liige · alates 26.03.2024
- Marika ParvJuhatuse liige · alates 02.06.2025
- Silver RaukJuhatuse liige · alates 02.06.2025
- Maarja KraamJuhatuse liige · alates 06.07.2025
Esindusõigus
Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Maarja KraamJuhatuse liige või liikmed · alates 26.06.2026
- Marika ParvJuhatuse liige või liikmed · alates 26.06.2026
- Silver RaukJuhatuse liige või liikmed · alates 26.06.2026
- Ivar RosenbergJuhatuse liige või liikmed · alates 07.12.2022
- Aigar PihoJuhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
- Janek MustmaaJuhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
- Klarika HirvJuhatuse liige või liikmed · alates 30.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
- 47271Muude toidukaupade jaemüük
- 77399Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 82301Konverentside ja messide korraldamine
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| M 20008418 / 22 06.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.07.2025 |
||
| M 20008418 / 21 02.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.06.2025 |
||
| M 20008418 / M5 14.05.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 13.06.2025 | Puudused kõrvaldatud 02.06.2025 |
|
| M 20008418 / 20 26.03.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.03.2024 |
||
| M 20008418 / 19 29.09.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 29.09.2023 |
||
| M 20008418 / 18 18.09.2023 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 12.10.2023 |
||
| M 20008418 / M4 31.08.2023 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 15.09.2023 | Jõustunud 18.09.2023 |
|
| M 20008418 / 17 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| M 20008418 / 16 30.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2022 |
||
| M 20008418 / 15 21.06.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.06.2022 |
||
| M 20008418 / 14 25.06.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.06.2018 |
||
| M 20008418 / M3 31.05.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.06.2018 | Puudused kõrvaldatud 25.06.2018 |
|
| M 20008418 / M2 17.05.2018 |
Korraldav määrus | Jõustunud 17.05.2018 |
||
| M 20008418 / 13 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| M 20008418 / 12 21.08.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.08.2015 |
||
| M 20008418 / M1 17.07.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.08.2015 | Jõustunud 17.07.2015 |
|
| M 20008418 / 11 28.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.05.2012 |
||
| M 8418 / 10 18.05.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.05.2009 |
||
| M 8418 / 9 30.07.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.07.2007 |
||
| M 8418 / 8 21.04.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.04.2006 |
||
| M 8418 / 7 31.05.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| M 8418 / 6 13.05.2002 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes