LÄÄNEMAA JAHINDUSKLUBI

Registrisse kantud Registrikood 80011207 MTÜ Laheva küla Registreeritud 02.07.1997
Võrdle

LÄÄNEMAA JAHINDUSKLUBI (MTÜ), Laheva küla, registrikood 80011207, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 856 € ja töötajaid .

Käive
12 856 €
↑ 45,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 509 €
↑ 19,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Käive · 2026 III kv 12 856 €
    tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 856 € · +45,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 6 733 € Tegevusala mediaan: 12 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 942 € Tegevusala mediaan: 11 936 €2024 II kv Ettevõte: 4 736 € Tegevusala mediaan: 12 398 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 849 € Tegevusala mediaan: 13 742 €2024 IV kv Ettevõte: 9 030 € Tegevusala mediaan: 11 913 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 793 € Tegevusala mediaan: 12 525 €2025 II kv Ettevõte: 3 718 € Tegevusala mediaan: 12 683 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 821 € Tegevusala mediaan: 14 227 €2025 IV kv Ettevõte: 11 360 € Tegevusala mediaan: 11 875 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 575 € Tegevusala mediaan: 12 067 €2026 II kv Ettevõte: 8 821 € Tegevusala mediaan: 12 735 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 856 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 9 030 € Tegevusala mediaan: 11 913 €2025 I kv Ettevõte: 7 793 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 718 € Tegevusala mediaan: 12 683 €2025 III kv Ettevõte: 4 821 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 360 € Tegevusala mediaan: 11 875 €2026 I kv Ettevõte: 12 575 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 821 € Tegevusala mediaan: 12 735 €2026 III kv Ettevõte: 12 856 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 509 € · +19,4% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 57 €IV·232024 I kv Ettevõte: 544 €2024 II kv Ettevõte: 420 €II·242024 III kv Ettevõte: 99 €2024 IV kv Ettevõte: 1 140 €IV·242025 I kv Ettevõte: 739 €2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 484 €2025 IV kv Ettevõte: 1 512 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 606 €2026 II kv Ettevõte: 1 264 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 509 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 140 €2025 I kv Ettevõte: 739 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 484 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 512 €2026 I kv Ettevõte: 1 606 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 264 €2026 III kv Ettevõte: 1 509 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 856 1 509 — —
2026 II kv 8 821 1 264 — —
2026 I kv 12 575 1 606 — —
2025 IV kv 11 360 1 512 — —
2025 III kv 4 821 484 — —
2025 II kv 3 718 — — —
2025 I kv 7 793 739 — —
2024 IV kv 9 030 1 140 — —
2024 III kv 2 849 99 — —
2024 II kv 4 736 420 — —
2024 I kv 6 942 544 — —
2023 IV kv 6 733 57 — —
2023 III kv 4 990 432 — —
2023 II kv 4 831 489 — —
2023 I kv 6 871 398 — —
2022 IV kv 8 595 1 240 — —
2022 III kv 3 615 134 — —
2022 II kv 4 741 314 — —
2022 I kv 4 389 519 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 081 € · +55,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12 985 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 1 754 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -2 456 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -3 514 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -4 668 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: -2 081 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12 985 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 1 754 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: -2 456 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -3 514 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: -4 668 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: -2 081 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 68 109 € · +1,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 69 740 €20192020 Ettevõte: 72 270 €20202021 Ettevõte: 75 807 €20212022 Ettevõte: 73 892 €20222023 Ettevõte: 69 534 €20232024 Ettevõte: 67 018 €20242025 Ettevõte: 68 109 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 69 740 €20192020 Ettevõte: 72 270 €2021 Ettevõte: 75 807 €20212022 Ettevõte: 73 892 €2023 Ettevõte: 69 534 €20232024 Ettevõte: 67 018 €2025 Ettevõte: 68 109 €2025
Omakapital, € 2025: 60 879 € · −3,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 68 211 €20192020 Ettevõte: 69 965 €20202021 Ettevõte: 73 598 €20212022 Ettevõte: 71 142 €20222023 Ettevõte: 67 628 €20232024 Ettevõte: 62 960 €20242025 Ettevõte: 60 879 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 68 211 €20192020 Ettevõte: 69 965 €2021 Ettevõte: 73 598 €20212022 Ettevõte: 71 142 €2023 Ettevõte: 67 628 €20232024 Ettevõte: 62 960 €2025 Ettevõte: 60 879 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -2 081 0 68 109 60 879 0
2024 0 -4 668 0 67 018 62 960 0
2023 0 -3 514 0 69 534 67 628 0
2022 0 -2 456 0 73 892 71 142 0
2021 0 3 633 0 75 807 73 598 0
2020 0 1 754 0 72 270 69 965 0
2019 0 12 985 0 69 740 68 211 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-4,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
89,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,76
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 09.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Mikk Miller
    Juhatuse liige või liikmed · alates 03.04.2025
  • Olev Peetris
    Juhatuse liige või liikmed · alates 03.04.2025
  • Siim Niit
    Juhatuse liige või liikmed · alates 03.04.2025
  • Silver Sau
    Juhatuse liige või liikmed · alates 03.04.2025
  • Toivo Tulvik
    Juhatuse liige või liikmed · alates 31.01.2023
  • Endrik Raun
    Juhatuse liige või liikmed · alates 26.06.2020
  • Lauri Väli
    Juhatuse liige või liikmed · alates 26.06.2020

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93192Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 30026244 / 14
27.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
27.06.2024
PDF
M 30026244 / M4
18.06.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.07.2024 Puudused kõrvaldatud
27.06.2024
PDF
M 30026244 / 13
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 30026244 / 12
06.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2022
PDF
M 30026244 / 11
14.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
14.07.2021
PDF
M 30026244 / 10
16.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
16.07.2020
PDF
M 30026244 / M3
10.07.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.07.2020 Puudused kõrvaldatud
16.07.2020
PDF
M 30026244 / M2
03.07.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.07.2020 Puudused kõrvaldatud
16.07.2020
PDF
M 30026244 / 9
26.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2020
PDF
M 30026244 / M1
17.06.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.07.2020 Puudused kõrvaldatud
26.06.2020
PDF
M 30026244 / 8
02.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2019
PDF
M 30026244 / 7
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
M 30026244 / 6
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
M 30026244 / 5
29.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
29.05.2013
PDF
M 30026244 / 4
01.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
01.06.2010
PDF
M 30026244 / 3
23.04.2010
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2010
PDF
M 26244 / 2
19.05.2009
Muutmiskanne Jõustunud
19.05.2009
PDF
M 26244
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
M 14513 / 5
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes