Kohtla-Järve linn, Humala tn 3 korteriühistu
Kohtla-Järve linn, Humala tn 3 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80008895, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms). 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 29 138 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 381 €parem kui 25% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 29 138 €parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 336 | 381 | 1 |
| 2026 II kv | — | 158 | 176 | 1 |
| 2026 I kv | — | 158 | 176 | 1 |
| 2025 IV kv | — | 247 | 279 | 1 |
| 2025 III kv | — | 291 | 330 | 1 |
| 2025 II kv | — | 158 | 176 | 1 |
| 2025 I kv | — | 154 | 167 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 145 | 150 | 1 |
| 2024 III kv | — | 165 | 173 | 1 |
| 2024 II kv | — | 145 | 150 | 1 |
| 2024 I kv | — | 145 | 150 | — |
| 2023 IV kv | — | 145 | 150 | — |
| 2023 III kv | — | 484 | 518 | — |
| 2023 II kv | — | 145 | 150 | — |
| 2023 I kv | — | 145 | 150 | — |
| 2022 IV kv | — | 158 | 164 | — |
| 2022 III kv | — | 145 | 150 | — |
| 2022 II kv | — | 145 | 150 | — |
| 2022 I kv | — | 145 | 150 | — |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 138 | 0 | 2 124 | 18 891 | 1 593 | 0 |
| 2024 | 7 221 | -21 | 1 526 | 27 365 | 1 593 | 0 |
| 2023 | 22 050 | 21 | 2 333 | 16 363 | 1 027 | 0 |
| 2022 | 5 235 | -2 | 1 500 | 25 538 | 1 006 | 0 |
| 2021 | 11 116 | 2 | 1 466 | 19 389 | 1 008 | 0 |
| 2020 | 37 961 | 0 | 1 466 | 10 930 | 1 006 | 0 |
| 2019 | 2 870 | 0 | 1 466 | 37 678 | 1 006 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 26.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 24.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 04.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 09.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 06.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 03.03.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 15.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Liudmila BogdanovaJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Sergey SolovievJuhatuse liige · alates 07.01.2018
- Vladimir MezentsevJuhatuse liige · alates 07.01.2018
Esindusõigus
Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68321Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ü 40004157 / 10 01.02.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2023 |
||
| Ü 40004157 / M5 11.06.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 25.06.2018 | Puudused kõrvaldatud 15.06.2018 |
|
| Ü 40004157 / 9 06.03.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.03.2018 |
||
| M 40004157 / 8 07.01.2018 |
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40004157 / 7 07.01.2018 |
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40004157 / 6 07.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.01.2018 |
||
| M 40004157 / 5 29.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.12.2017 |
||
| M 40004157 / 4 25.09.2016 |
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel | Jõustunud 25.09.2016 |
||
| M 40004157 / 3 29.07.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.07.2013 |
||
| M 40004157 / M4 08.07.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.08.2013 | Puudused kõrvaldatud 29.07.2013 |
|
| M 40004157 / 2 04.04.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.04.2011 |
||
| M 40004157 / M3 18.03.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.07.2011 | Jõustunud 18.03.2011 |
|
| M 40004157 / M2 25.02.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.06.2011 | Jõustunud 25.02.2011 |
|
| M 40004157 / M1 16.02.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.06.2011 | Jõustunud 16.02.2011 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes