Kiili vald, Kiili alev, Lasteaia tn 6 korteriühistu

Registrisse kantud Registrikood 80005497 KÜ Registreeritud 26.03.1997
Võrdle

Kiili vald, Kiili alev, Lasteaia tn 6 korteriühistu (KÜ), , registrikood 80005497, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse abitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 21 114 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
527 €
↑ 35,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
551 €
↑ 35,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 184 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 21 114 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 5,1 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 184 € · +35,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 191 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 127 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 136 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 279 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 204 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 136 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 136 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 279 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 204 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 136 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 184 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 527 € · +35,8% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 472 €IV·232024 I kv Ettevõte: 362 €2024 II kv Ettevõte: 362 €II·242024 III kv Ettevõte: 526 €2024 IV kv Ettevõte: 472 €IV·242025 I kv Ettevõte: 380 €2025 II kv Ettevõte: 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 602 €2025 IV kv Ettevõte: 531 €IV·252026 I kv Ettevõte: 388 €2026 II kv Ettevõte: 388 €II·262026 III kv Ettevõte: 527 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 472 €2025 I kv Ettevõte: 380 €I·252025 II kv Ettevõte: 388 €2025 III kv Ettevõte: 602 €III·252025 IV kv Ettevõte: 531 €2026 I kv Ettevõte: 388 €I·262026 II kv Ettevõte: 388 €2026 III kv Ettevõte: 527 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 527 551 3
2026 II kv — 388 408 3
2026 I kv — 388 408 2
2025 IV kv — 531 557 2
2025 III kv — 602 631 3
2025 II kv — 388 408 3
2025 I kv — 380 399 2
2024 IV kv — 472 496 2
2024 III kv — 526 553 3
2024 II kv — 362 382 3
2024 I kv — 362 382 2
2023 IV kv — 472 496 2
2023 III kv — 526 553 3
2023 II kv — 362 382 3
2023 I kv — 362 382 2
2022 IV kv — 470 489 2
2022 III kv — 523 542 3
2022 II kv — 359 371 3
2022 I kv — 359 371 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
61 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 21 114 € · +3,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 19 786 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 17 184 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 22 356 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 20 513 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 21 105 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 20 331 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 21 114 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 19 786 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 17 184 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 22 356 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 20 513 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 21 105 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 20 331 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 21 114 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 083 € · −39,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 529 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: 395 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -790 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: -1 017 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 1 798 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 529 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 721 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: 395 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -790 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: -1 017 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: 1 798 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,1 % · −3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 32 592 € · −9,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 66 642 €20192020 Ettevõte: 62 780 €20202021 Ettevõte: 54 515 €20212022 Ettevõte: 47 575 €20222023 Ettevõte: 40 632 €20232024 Ettevõte: 36 017 €20242025 Ettevõte: 32 592 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 66 642 €20192020 Ettevõte: 62 780 €2021 Ettevõte: 54 515 €20212022 Ettevõte: 47 575 €2023 Ettevõte: 40 632 €20232024 Ettevõte: 36 017 €2025 Ettevõte: 32 592 €2025
Omakapital, € 2025: 4 989 € · +27,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 807 €20192020 Ettevõte: 3 528 €20202021 Ettevõte: 3 923 €20212022 Ettevõte: 3 133 €20222023 Ettevõte: 2 116 €20232024 Ettevõte: 3 914 €20242025 Ettevõte: 4 989 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 807 €20192020 Ettevõte: 3 528 €2021 Ettevõte: 3 923 €20212022 Ettevõte: 3 133 €2023 Ettevõte: 2 116 €20232024 Ettevõte: 3 914 €2025 Ettevõte: 4 989 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 21 114 1 083 4 660 32 592 4 989 2
2024 20 331 1 798 4 373 36 017 3 914 2
2023 21 105 -1 017 4 378 40 632 2 116 2
2022 20 513 -790 4 360 47 575 3 133 2
2021 22 356 395 4 472 54 515 3 923 2
2020 17 184 721 4 333 62 780 3 528 2
2019 19 786 1 529 4 303 66 642 2 807 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
21,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
10 557 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
194 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Korteriühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse abitegevused Põhitegevus
  • 7739Mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ü 10011506 / 16
01.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
01.11.2025
PDF
Ü 10011506 / 15
22.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
22.03.2024
PDF
Ü 10011506 / M5
21.03.2024
Korraldav määrus 04.04.2024 Puudused kõrvaldatud
22.03.2024
PDF
Ü 10011506 / 14
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
Ü 10011506 / 13
26.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2018
PDF
Ü 10011506 / M4
19.06.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.07.2018 Puudused kõrvaldatud
22.06.2018
PDF
M 10011506 / 12
29.12.2017
Registrikaardi avamiskanne korteriühistute registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10011506 / 11
29.12.2017
Registrikaardi sulgemiskanne MTÜ ja SA registris Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10011506 / 10
29.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.12.2017
PDF
M 10011506 / 9
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10011506 / 8
09.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2017
PDF
M 10011506 / M3
02.05.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.05.2017 Puudused kõrvaldatud
09.05.2017
PDF
M 10011506 / 7
12.10.2016
Kandemäärus ex officio KÜS § 17¹ alusel Jõustunud
12.10.2016
PDF
M 10011506 / 6
26.05.2016
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2016
PDF
M 10011506 / M2
18.05.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.06.2016 Puudused kõrvaldatud
26.05.2016
PDF
M 10011506 / 5
08.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
08.03.2013
PDF
M 10011506 / M1
07.03.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.04.2013 Puudused kõrvaldatud
08.03.2013
PDF
M 10011506 / 4
07.12.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
07.12.2010
PDF
M 11506 / 3
30.03.2009
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2009
PDF
M 11506 / 2
30.03.2009
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2009
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes