SPORDIKLUBI ELITE SPORT

Registrisse kantud Registrikood 80005046 MTÜ Tallinn Registreeritud 06.03.1997
Võrdle

SPORDIKLUBI ELITE SPORT (MTÜ), Tallinn, registrikood 80005046, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spordiklubide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 9.

Käive
—
Riiklikud maksud
26 854 €
↓ 0,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
29 230 €
↑ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
9
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 248 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 248 € · −21,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 205 € Tegevusala mediaan: 945 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 165 € Tegevusala mediaan: 963 €2024 II kv Ettevõte: 3 545 € Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 118 € Tegevusala mediaan: 1 003 €2024 IV kv Ettevõte: 3 428 € Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 591 € Tegevusala mediaan: 1 067 €2025 II kv Ettevõte: 4 024 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 421 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 4 619 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 046 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 II kv Ettevõte: 4 142 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 248 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 428 € Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 3 591 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 024 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 3 421 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 619 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 4 046 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 142 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 3 248 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 9 · +28,6% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 92024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 92025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 92025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 7II·262026 III kv Ettevõte: 9III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 9I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 9III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 72026 III kv Ettevõte: 9III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 26 854 € · −0,1% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 26 908 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 557 €2024 II kv Ettevõte: 26 440 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 158 €2024 IV kv Ettevõte: 28 726 €IV·242025 I kv Ettevõte: 30 151 €2025 II kv Ettevõte: 30 222 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 642 €2025 IV kv Ettevõte: 34 689 €IV·252026 I kv Ettevõte: 29 957 €2026 II kv Ettevõte: 26 876 €II·262026 III kv Ettevõte: 26 854 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 28 726 €2025 I kv Ettevõte: 30 151 €I·252025 II kv Ettevõte: 30 222 €2025 III kv Ettevõte: 28 642 €III·252025 IV kv Ettevõte: 34 689 €2026 I kv Ettevõte: 29 957 €I·262026 II kv Ettevõte: 26 876 €2026 III kv Ettevõte: 26 854 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 26 854 29 230 9
2026 II kv — 26 876 28 991 7
2026 I kv — 29 957 32 371 8
2025 IV kv — 34 689 36 948 8
2025 III kv — 28 642 30 792 9
2025 II kv — 30 222 32 189 8
2025 I kv — 30 151 32 317 9
2024 IV kv — 28 726 30 849 9
2024 III kv — 26 158 28 066 9
2024 II kv — 26 440 28 360 8
2024 I kv — 26 557 28 482 9
2023 IV kv — 26 908 28 849 9
2023 III kv — 21 984 23 562 8
2023 II kv — 22 023 23 603 7
2023 I kv — 21 667 23 230 8
2022 IV kv — 21 459 23 016 8
2022 III kv — 20 568 22 061 9
2022 II kv — 20 660 22 147 8
2022 I kv — 21 381 22 936 10
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 083 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 127 652 € · +89,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -11 428 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 62 218 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 31 241 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 31 043 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 4 756 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 67 475 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 127 652 € Tegevusala mediaan: 10 €2025-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -11 428 € Tegevusala mediaan: 63 €20192020 Ettevõte: 62 218 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 31 241 € Tegevusala mediaan: 24 €20212022 Ettevõte: 31 043 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 4 756 € Tegevusala mediaan: 5 €20232024 Ettevõte: 67 475 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 127 652 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 444 397 € · +40,9% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 102 239 €20192020 Ettevõte: 167 661 €20202021 Ettevõte: 197 111 €20212022 Ettevõte: 227 960 €20222023 Ettevõte: 240 022 €20232024 Ettevõte: 315 355 €20242025 Ettevõte: 444 397 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 102 239 €20192020 Ettevõte: 167 661 €2021 Ettevõte: 197 111 €20212022 Ettevõte: 227 960 €2023 Ettevõte: 240 022 €20232024 Ettevõte: 315 355 €2025 Ettevõte: 444 397 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 412 072 € · +44,9% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 87 687 €20192020 Ettevõte: 149 905 €20202021 Ettevõte: 181 146 €20212022 Ettevõte: 212 189 €20222023 Ettevõte: 216 945 €20232024 Ettevõte: 284 420 €20242025 Ettevõte: 412 072 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 87 687 €20192020 Ettevõte: 149 905 €2021 Ettevõte: 181 146 €20212022 Ettevõte: 212 189 €2023 Ettevõte: 216 945 €20232024 Ettevõte: 284 420 €2025 Ettevõte: 412 072 €2025
Töötajad 2025: 9 · −10,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 1202502468102018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 127 652 307 593 444 397 412 072 9
2024 0 67 475 278 957 315 355 284 420 10
2023 0 4 756 250 032 240 022 216 945 9
2022 0 31 043 221 073 227 960 212 189 9
2021 0 31 241 207 082 197 111 181 146 9
2020 0 62 218 203 364 167 661 149 905 9
2019 0 -11 428 212 705 102 239 87 687 9
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
19,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
31,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
28,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,40
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
74 653 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 848 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Kadri Kivine
    Juhatuse liige või liikmed · alates 16.02.2023

Asutajad ja muud isikud

  • Marek Kaleta
    Asutaja · 100 000 € · 06.03.1997
  • Aktsiaselts GUVATRAK
    Asutaja · 200 000 € · 06.03.1997
  • AS THULEMA
    Asutaja · 200 000 € · 06.03.1997
  • SATEX-AUTOAS
    Asutaja · 200 000 € · 06.03.1997
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93121Spordiklubide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10010986 / 13
09.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
09.08.2023
PDF
M 10010986 / 12
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10010986 / M4
27.01.2020
Korraldav määrus 26.02.2020 Puudused kõrvaldatud
03.02.2020
PDF
M 10010986 / 11
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10010986 / 10
07.02.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.02.2017
PDF
M 10010986 / 9
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
M 10010986 / 8
24.09.2012
Muutmiskanne Jõustunud
24.09.2012
PDF
M 10010986 / M3
20.09.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.10.2012 Jõustunud
20.09.2012
PDF
M 10010986 / 7
14.09.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
14.09.2012
PDF
M 10986 / 6
14.02.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2008
PDF
M 10986 / 5
24.01.2007
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2007
PDF
M 10986 / 4
23.01.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes