Mittetulundusühing Ravimitootjate Liit

Registrisse kantud Registrikood 80004437 MTÜ Tallinn Registreeritud 13.02.1997
Võrdle

Mittetulundusühing Ravimitootjate Liit (MTÜ), Tallinn, registrikood 80004437, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
19 852 €
↑ 3,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
21 345 €
↑ 3,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Organisatsioonide tegevus · EMTAK 94

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 269 €
    tegevusala mediaan 1 196 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 009
  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 612

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 269 € · +3,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 196 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 9 740 € Tegevusala mediaan: 946 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 936 € Tegevusala mediaan: 1 038 €2024 II kv Ettevõte: 8 525 € Tegevusala mediaan: 1 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 076 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2024 IV kv Ettevõte: 10 284 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 321 € Tegevusala mediaan: 1 052 €2025 II kv Ettevõte: 4 104 € Tegevusala mediaan: 1 092 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 182 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 IV kv Ettevõte: 4 752 € Tegevusala mediaan: 1 117 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 688 € Tegevusala mediaan: 1 128 €2026 II kv Ettevõte: 4 129 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 269 € Tegevusala mediaan: 1 196 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 10 284 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 5 321 € Tegevusala mediaan: 1 052 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 104 € Tegevusala mediaan: 1 092 €2025 III kv Ettevõte: 4 182 € Tegevusala mediaan: 1 115 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 752 € Tegevusala mediaan: 1 117 €2026 I kv Ettevõte: 5 688 € Tegevusala mediaan: 1 128 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 129 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 4 269 € Tegevusala mediaan: 1 196 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 19 852 € · +3,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 18 952 €IV·232024 I kv Ettevõte: 23 206 €2024 II kv Ettevõte: 16 632 €II·242024 III kv Ettevõte: 17 766 €2024 IV kv Ettevõte: 19 993 €IV·242025 I kv Ettevõte: 24 862 €2025 II kv Ettevõte: 19 187 €II·252025 III kv Ettevõte: 19 506 €2025 IV kv Ettevõte: 22 313 €IV·252026 I kv Ettevõte: 26 263 €2026 II kv Ettevõte: 19 224 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 852 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 19 993 €2025 I kv Ettevõte: 24 862 €I·252025 II kv Ettevõte: 19 187 €2025 III kv Ettevõte: 19 506 €III·252025 IV kv Ettevõte: 22 313 €2026 I kv Ettevõte: 26 263 €I·262026 II kv Ettevõte: 19 224 €2026 III kv Ettevõte: 19 852 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 19 852 21 345 5
2026 II kv — 19 224 20 647 5
2026 I kv — 26 263 28 440 5
2025 IV kv — 22 313 23 761 5
2025 III kv — 19 506 20 911 5
2025 II kv — 19 187 20 518 5
2025 I kv — 24 862 26 607 5
2024 IV kv — 19 993 20 567 2
2024 III kv — 17 766 18 227 3
2024 II kv — 16 632 17 050 2
2024 I kv — 23 206 23 872 2
2023 IV kv — 18 952 19 479 2
2023 III kv — 16 867 17 290 2
2023 II kv — 16 020 16 482 2
2023 I kv — 24 705 25 625 5
2022 IV kv — 14 704 15 129 6
2022 III kv — 15 443 15 896 6
2022 II kv — 15 141 15 627 6
2022 I kv — 23 078 23 911 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 423 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,00,00,00,00,02016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20250,00,00,00,00,00,02018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 16 819 € · −38,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 215 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 4 960 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 31 285 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: 8 319 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 31 558 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 27 473 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 16 819 € Tegevusala mediaan: 0 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 215 € Tegevusala mediaan: 5 €20192020 Ettevõte: 4 960 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 31 285 € Tegevusala mediaan: 10 €20212022 Ettevõte: 8 319 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 31 558 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 27 473 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 16 819 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 143 206 € · +31,4% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 356 €20192020 Ettevõte: 58 960 €20202021 Ettevõte: 126 068 €20212022 Ettevõte: 63 309 €20222023 Ettevõte: 87 008 €20232024 Ettevõte: 108 952 €20242025 Ettevõte: 143 206 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 356 €20192020 Ettevõte: 58 960 €2021 Ettevõte: 126 068 €20212022 Ettevõte: 63 309 €2023 Ettevõte: 87 008 €20232024 Ettevõte: 108 952 €2025 Ettevõte: 143 206 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 105 078 € · +19,1% võrreldes 2024
-2502550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -15 336 €20192020 Ettevõte: -10 376 €20202021 Ettevõte: 20 909 €20212022 Ettevõte: 29 228 €20222023 Ettevõte: 60 786 €20232024 Ettevõte: 88 259 €20242025 Ettevõte: 105 078 €2025-2502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -15 336 €20192020 Ettevõte: -10 376 €2021 Ettevõte: 20 909 €20212022 Ettevõte: 29 228 €2023 Ettevõte: 60 786 €20232024 Ettevõte: 88 259 €2025 Ettevõte: 105 078 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Organisatsioonide tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 16 819 207 557 143 206 105 078 2
2024 0 27 473 190 833 108 952 88 259 2
2023 0 31 558 181 538 87 008 60 786 2
2022 0 8 319 172 345 63 309 29 228 2
2021 0 31 285 155 650 126 068 20 909 2
2020 0 4 960 116 990 58 960 -10 376 2
2019 0 5 215 119 958 9 356 -15 336 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
73,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
26,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,76
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
160 305 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
8 648 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 08.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.05.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Mittetulundusühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Riho Tapfer
    Juhatuse liige või liikmed · alates 29.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 94999Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
M 10010063 / 18
01.02.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2023
PDF
M 10010063 / 17
05.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
05.05.2022
PDF
M 10010063 / 16
21.12.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2020
PDF
M 10010063 / M6
19.12.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.01.2020 Puudused kõrvaldatud
02.01.2020
PDF
M 10010063 / 15
10.04.2019
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2019
PDF
M 10010063 / M5
20.12.2017
Korraldav määrus Jõustunud
20.12.2017
PDF
M 10010063 / 14
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
M 10010063 / 13
14.01.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2016
PDF
M 10010063 / M4
31.12.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 30.01.2016 Puudused kõrvaldatud
04.01.2016
PDF
M 10010063 / M3
10.04.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 10.05.2015 Puudused kõrvaldatud
27.04.2015
PDF
M 10010063 / 12
28.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
28.05.2013
PDF
M 10010063 / 11
26.07.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
26.07.2011
PDF
M 10010063 / 10
07.04.2010
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2010
PDF
M 10063 / 9
14.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2009
PDF
M 10063 / 8
07.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
07.01.2009
PDF
M 10063 / 7
17.03.2008
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2008
PDF
M 10063 / 6
08.12.2006
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2006
PDF
M 10063 / 5
03.02.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 10063 / 4
16.04.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
M 10063 / 3
12.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
M 10063 / M2
04.03.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 31.05.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes