Mustamäe Kultuurikeskus Kaja
Registrisse kantud Registrikood 75027593
Kohaliku omavalitsuse asutus Tallinn Registreeritud 21.08.2001
Võrdle
Mustamäe Kultuurikeskus Kaja (Kohaliku omavalitsuse asutus), Tallinn, registrikood 75027593, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 88 340 € ja töötajaid 17.
Käive
88 340 €
↓ 34,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
56 248 €
↓ 7,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
52 326 €
↑ 13,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
17
−1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive · 2026 III kv 88 340 €
parem kui 86% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
Tööjõumaksud töötaja kohta 3 078 €
parem kui 93% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 88 340 € · −34,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2023 IV kv
Ettevõte: 131 311 €
Tegevusala mediaan: 12 091 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 137 392 €
Tegevusala mediaan: 11 936 € 2024 II kv
Ettevõte: 137 540 €
Tegevusala mediaan: 12 398 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 101 724 €
Tegevusala mediaan: 13 742 € 2024 IV kv
Ettevõte: 140 708 €
Tegevusala mediaan: 11 913 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 128 101 €
Tegevusala mediaan: 12 525 € 2025 II kv
Ettevõte: 149 117 €
Tegevusala mediaan: 12 683 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 86 237 €
Tegevusala mediaan: 14 227 € 2025 IV kv
Ettevõte: 127 190 €
Tegevusala mediaan: 11 875 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 121 541 €
Tegevusala mediaan: 12 067 € 2026 II kv
Ettevõte: 134 318 €
Tegevusala mediaan: 12 735 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 88 340 €
Tegevusala mediaan: 13 701 € III·26 0 50 100 150 2024 IV kv
Ettevõte: 140 708 €
Tegevusala mediaan: 11 913 € 2025 I kv
Ettevõte: 128 101 €
Tegevusala mediaan: 12 525 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 149 117 €
Tegevusala mediaan: 12 683 € 2025 III kv
Ettevõte: 86 237 €
Tegevusala mediaan: 14 227 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 127 190 €
Tegevusala mediaan: 11 875 € 2026 I kv
Ettevõte: 121 541 €
Tegevusala mediaan: 12 067 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 134 318 €
Tegevusala mediaan: 12 735 € 2026 III kv
Ettevõte: 88 340 €
Tegevusala mediaan: 13 701 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 3 078 € · +20,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 073 €
Tegevusala mediaan: 945 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 088 €
Tegevusala mediaan: 963 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 546 €
Tegevusala mediaan: 1 008 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 176 €
Tegevusala mediaan: 1 003 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 227 €
Tegevusala mediaan: 1 006 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 048 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 667 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 002 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 IV kv
Ettevõte: 2 741 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 961 €
Tegevusala mediaan: 1 110 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 554 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 078 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 227 €
Tegevusala mediaan: 1 006 € 2025 I kv
Ettevõte: 3 048 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 667 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 002 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 741 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 961 €
Tegevusala mediaan: 1 110 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 554 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2026 III kv
Ettevõte: 3 078 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 17 · −5,6% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 20 25 2023 IV kv
Ettevõte: 21 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 18 2024 II kv
Ettevõte: 17 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 15 2024 IV kv
Ettevõte: 20 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 20 2025 II kv
Ettevõte: 20 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 18 2025 IV kv
Ettevõte: 18 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 19 2026 II kv
Ettevõte: 18 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 17 III·26 0 5 10 15 20 2024 IV kv
Ettevõte: 20 2025 I kv
Ettevõte: 20 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 20 2025 III kv
Ettevõte: 18 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 18 2026 I kv
Ettevõte: 19 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 18 2026 III kv
Ettevõte: 17 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 56 248 € · −7,6% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 53 129 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 67 326 € 2024 II kv
Ettevõte: 53 216 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 53 508 € 2024 IV kv
Ettevõte: 57 181 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 71 277 € 2025 II kv
Ettevõte: 67 915 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 55 521 € 2025 IV kv
Ettevõte: 60 207 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 59 758 € 2026 II kv
Ettevõte: 60 863 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 56 248 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 57 181 € 2025 I kv
Ettevõte: 71 277 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 67 915 € 2025 III kv
Ettevõte: 55 521 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 60 207 € 2026 I kv
Ettevõte: 59 758 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 60 863 € 2026 III kv
Ettevõte: 56 248 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Juhatus
Ülle Laas Asutuse esindusõiguslik isik · alates 05.09.2024
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegevusalad (EMTAK)
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes