Tallinna Haabersti Gümnaasium
Registrisse kantud Registrikood 75018408
Kohaliku omavalitsuse asutus Tallinn Registreeritud 30.11.2000
Võrdle
Tallinna Haabersti Gümnaasium (Kohaliku omavalitsuse asutus), Tallinn, registrikood 75018408, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Põhikool-gümnaasiumid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 79 € ja töötajaid 86.
Riiklikud maksud
361 050 €
↑ 9,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
383 775 €
↑ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
86
−1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85
Käive · 2026 III kv 79 €
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8 170 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 274
Tööjõumaksud töötaja kohta 4 463 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 79 € · tegevusala mediaan 8 170 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 12 167 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 214 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 708 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 151 €
Tegevusala mediaan: 7 966 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 391 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 724 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 590 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 084 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 603 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 589 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 116 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 79 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 391 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 724 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 590 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 9 084 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 603 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 10 589 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 11 116 € 2026 III kv
Ettevõte: 79 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 4 463 € · +10,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 198 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 461 €
Tegevusala mediaan: 1 011 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 490 €
Tegevusala mediaan: 1 061 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 463 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 877 €
Tegevusala mediaan: 1 056 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 409 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 492 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 333 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 754 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 389 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 547 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 023 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 463 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 409 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 492 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 333 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 754 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 389 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 547 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 023 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2026 III kv
Ettevõte: 4 463 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 86 · −1,1% võrreldes 2026 II kv
0 20 40 60 80 100 2023 IV kv
Ettevõte: 80 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 81 2024 II kv
Ettevõte: 75 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 76 2024 IV kv
Ettevõte: 76 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 80 2025 II kv
Ettevõte: 70 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 85 2025 IV kv
Ettevõte: 89 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 91 2026 II kv
Ettevõte: 87 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 86 III·26 0 20 40 60 80 100 2024 IV kv
Ettevõte: 76 2025 I kv
Ettevõte: 80 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 70 2025 III kv
Ettevõte: 85 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 89 2026 I kv
Ettevõte: 91 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 87 2026 III kv
Ettevõte: 86 III·26
Riiklikud maksud , tuh € 2026 III kv: 361 050 € · +9,8% võrreldes 2026 II kv
0 100 200 300 400 2023 IV kv
Ettevõte: 261 742 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 267 730 € 2024 II kv
Ettevõte: 245 338 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 278 380 € 2024 IV kv
Ettevõte: 244 934 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 339 447 € 2025 II kv
Ettevõte: 286 735 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 301 312 € 2025 IV kv
Ettevõte: 284 758 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 389 949 € 2026 II kv
Ettevõte: 328 883 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 361 050 € III·26 0 100 200 300 400 2024 IV kv
Ettevõte: 244 934 € 2025 I kv
Ettevõte: 339 447 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 286 735 € 2025 III kv
Ettevõte: 301 312 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 284 758 € 2026 I kv
Ettevõte: 389 949 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 328 883 € 2026 III kv
Ettevõte: 361 050 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
85313 Põhikool-gümnaasiumid
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes