Haapsalu Kultuurikeskus
Registrisse kantud Registrikood 75012860
Kohaliku omavalitsuse asutus Haapsalu linn Registreeritud 09.10.2000
Võrdle
Haapsalu Kultuurikeskus (Kohaliku omavalitsuse asutus), Haapsalu linn, registrikood 75012860, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 162 845 € ja töötajaid 27.
Käive
162 845 €
↑ 174,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
51 919 €
↑ 15,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
48 791 €
↑ 7,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
27
+1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive · 2026 III kv 162 845 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 807 €
parem kui 73% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 162 845 € · +174,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2023 IV kv
Ettevõte: 56 131 €
Tegevusala mediaan: 12 091 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 48 429 €
Tegevusala mediaan: 11 936 € 2024 II kv
Ettevõte: 53 933 €
Tegevusala mediaan: 12 398 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 156 731 €
Tegevusala mediaan: 13 742 € 2024 IV kv
Ettevõte: 60 279 €
Tegevusala mediaan: 11 913 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 56 846 €
Tegevusala mediaan: 12 525 € 2025 II kv
Ettevõte: 97 230 €
Tegevusala mediaan: 12 683 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 193 485 €
Tegevusala mediaan: 14 227 € 2025 IV kv
Ettevõte: 84 970 €
Tegevusala mediaan: 11 875 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 59 425 €
Tegevusala mediaan: 12 067 € 2026 II kv
Ettevõte: 59 241 €
Tegevusala mediaan: 12 735 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 162 845 €
Tegevusala mediaan: 13 701 € III·26 0 50 100 150 200 2024 IV kv
Ettevõte: 60 279 €
Tegevusala mediaan: 11 913 € 2025 I kv
Ettevõte: 56 846 €
Tegevusala mediaan: 12 525 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 97 230 €
Tegevusala mediaan: 12 683 € 2025 III kv
Ettevõte: 193 485 €
Tegevusala mediaan: 14 227 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 84 970 €
Tegevusala mediaan: 11 875 € 2026 I kv
Ettevõte: 59 425 €
Tegevusala mediaan: 12 067 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 59 241 €
Tegevusala mediaan: 12 735 € 2026 III kv
Ettevõte: 162 845 €
Tegevusala mediaan: 13 701 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 807 € · +3,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 2 008 €
Tegevusala mediaan: 945 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 553 €
Tegevusala mediaan: 963 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 572 €
Tegevusala mediaan: 1 008 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 877 €
Tegevusala mediaan: 1 003 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 541 €
Tegevusala mediaan: 1 006 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 659 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 592 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 939 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 815 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 568 €
Tegevusala mediaan: 1 110 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 748 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 807 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 541 €
Tegevusala mediaan: 1 006 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 659 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 592 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 939 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 815 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 568 €
Tegevusala mediaan: 1 110 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 748 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 807 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 27 · +3,8% võrreldes 2026 II kv
0 10 20 30 2023 IV kv
Ettevõte: 25 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 25 2024 II kv
Ettevõte: 26 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 27 2024 IV kv
Ettevõte: 28 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 27 2025 II kv
Ettevõte: 28 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 26 2025 IV kv
Ettevõte: 25 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 25 2026 II kv
Ettevõte: 26 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 27 III·26 0 10 20 30 2024 IV kv
Ettevõte: 28 2025 I kv
Ettevõte: 27 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 28 2025 III kv
Ettevõte: 26 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 25 2026 I kv
Ettevõte: 25 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 26 2026 III kv
Ettevõte: 27 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 51 919 € · +15,2% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 48 545 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 36 692 € 2024 II kv
Ettevõte: 40 544 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 55 833 € 2024 IV kv
Ettevõte: 42 049 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 41 980 € 2025 II kv
Ettevõte: 48 181 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 64 865 € 2025 IV kv
Ettevõte: 48 227 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 36 247 € 2026 II kv
Ettevõte: 45 067 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 51 919 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 42 049 € 2025 I kv
Ettevõte: 41 980 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 48 181 € 2025 III kv
Ettevõte: 64 865 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 48 227 € 2026 I kv
Ettevõte: 36 247 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 45 067 € 2026 III kv
Ettevõte: 51 919 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes