CARSWAY OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17262371 OÜ Tallinn Registreeritud 13.06.2025
Võrdle

CARSWAY OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17262371, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 020 € ja töötajaid .

Käive
23 020 €
↑ 46,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 23 020 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Müügitulu · 2025 13 590 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 14,7 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2025 III kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 23 020 € · +46,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002025 III kv Ettevõte: 9 538 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 304 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 995 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 675 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 020 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002025 III kv Ettevõte: 9 538 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 304 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 14 995 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 675 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 23 020 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
0,00,00,00,00,00,02025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·260,00,00,00,00,00,02025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 23 020 — — —
2026 II kv 15 675 — — —
2026 I kv 14 995 — — —
2025 IV kv 9 304 — — —
2025 III kv 9 538 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, € 2025: 13 590 € · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 13 590 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 13 590 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 000 € · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 188 €202505001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 2 000 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,7 % · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0510152025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 1,2 %20250510152025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 930 €
01 0002 0003 0002025 Ettevõte: 2 930 €202501 0002 0003 0002025 Ettevõte: 2 930 €2025
Omakapital, € 2025: 2 001 €
05001 0001 5002 0002 5002025 Ettevõte: 2 001 €202505001 0001 5002 0002 5002025 Ettevõte: 2 001 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 590 2 000 0 2 930 2 001 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
100,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
68,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 13.06.2025 – 31.12.2025 15.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Roberts Liepiņš
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 13.06.2025

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50284936
13.06.2025
Esmakanne Jõustunud
13.06.2025
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes