HCE Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17203309 OÜ Keila linn Registreeritud 24.03.2025
Võrdle

HCE Invest OÜ (OÜ), Keila linn, registrikood 17203309, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgikaubandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 27 869 € ja töötajaid 1.

Käive
27 869 €
↓ 27,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 062 €
↑ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 727 €
↓ 5,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 27 869 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 727 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 66 411 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 6,6 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 27 869 € · −27,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002025 II kv Ettevõte: 20 641 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 22 909 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 33 139 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 61 271 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 38 190 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 27 869 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002025 II kv Ettevõte: 20 641 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 22 909 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 33 139 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 61 271 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 38 190 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 27 869 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 727 € · −5,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 640 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 140 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 836 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 727 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 640 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 2 140 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 836 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 1 727 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 062 € · +9,7% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002025 II kv Ettevõte: 241 €II·252025 III kv Ettevõte: 835 €III·252025 IV kv Ettevõte: 804 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 366 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 880 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 062 €III·2605001 0001 5002 0002 5002025 II kv Ettevõte: 241 €2025 III kv Ettevõte: 835 €III·252025 IV kv Ettevõte: 804 €2026 I kv Ettevõte: 2 366 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 880 €2026 III kv Ettevõte: 2 062 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 27 869 2 062 1 727 1
2026 II kv 38 190 1 880 1 836 1
2026 I kv 61 271 2 366 2 140 1
2025 IV kv 33 139 804 640 1
2025 III kv 22 909 835 812 1
2025 II kv 20 641 241 — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
576 €
Käive töötaja kohta kvartalis
27 869 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, € 2025: 66 411 € · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002025 Ettevõte: 66 411 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002025 Ettevõte: 66 411 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 361 € · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 361 € Tegevusala mediaan: 127 €202501 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 361 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,6 % · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
024682025 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025024682025 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 17 950 €
05 00010 00015 00020 0002025 Ettevõte: 17 950 €202505 00010 00015 00020 0002025 Ettevõte: 17 950 €2025
Omakapital, € 2025: 4 411 €
01 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 411 €202501 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 411 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 66 411 4 361 2 225 17 950 4 411 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
98,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
24,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
75,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,46
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
66 411 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
185 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 24.03.2025 – 31.12.2025 21.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kersti Kraag
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 24.03.2025

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50278572
24.03.2025
Esmakanne Jõustunud
24.03.2025
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes