Beaut Loel OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17187942 OÜ Tallinn Registreeritud 03.03.2025
Võrdle

Beaut Loel OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17187942, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Küünetehnikuteenused. 2026. aasta aruande järgi oli müügitulu 5 628 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
432 €
Tööjõumaksud
485 €
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 485 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2026 5 628 €
    tegevusala mediaan 6 346 € · ettevõtteid tegevusalal: 122
  • Puhasrentaablus · 2026 15,3 %
    tegevusala mediaan 2,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 83

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 485 € · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 922 €III·252026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 485 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602004006008001 0002025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 922 €III·252026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 485 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —III·252026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 432 €
01002003004005002025 II kv Ettevõte: 329 €II·252025 III kv Ettevõte: 401 €III·252026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 432 €III·2601002003004005002025 II kv Ettevõte: 329 €2025 III kv Ettevõte: 401 €III·252026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 432 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 432 485 1
2026 II kv — — — 1
2025 III kv — 401 445 —
2025 II kv — 329 368 —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
162 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2026 – 2026
Müügitulu, € 2026: 5 628 € · tegevusala mediaan 6 346 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002026 Ettevõte: 5 628 € Tegevusala mediaan: 6 346 €202602 0004 0006 0008 0002026 Ettevõte: 5 628 € Tegevusala mediaan: 6 346 €2026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2026: 861 € · tegevusala mediaan 18 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002026 Ettevõte: 861 € Tegevusala mediaan: 18 €202602004006008001 0002026 Ettevõte: 861 € Tegevusala mediaan: 18 €2026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2026: 15,3 % · tegevusala mediaan 2,0 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
051015202026 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2026051015202026 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2026: 862 €
02004006008001 0002026 Ettevõte: 862 €202602004006008001 0002026 Ettevõte: 862 €2026
Omakapital, € 2026: 862 €
02004006008001 0002026 Ettevõte: 862 €202602004006008001 0002026 Ettevõte: 862 €2026
Töötajad 2026: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02026 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120260,00,20,40,60,81,02026 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12026
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2026 5 628 861 2 513 862 862 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2026

Puhasrentaablus
15,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
99,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
99,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Müügitulu töötaja kohta
5 628 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
209 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 03.03.2025 – 01.03.2026 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Elis Loohein
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 03.03.2025

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96222Küünetehnikuteenused Põhitegevus
  • 73111Reklaamiagentuuride tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50276904
03.03.2025
Esmakanne Jõustunud
03.03.2025
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes