IV Tehnika OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17139802 OÜ Vaskrääma küla Registreeritud 23.12.2024
Võrdle

IV Tehnika OÜ (OÜ), Vaskrääma küla, registrikood 17139802, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metalltoodete remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 201 854 € ja töötajaid 3.

Käive
201 854 €
↑ 30,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 149 €
↑ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 438 €
↑ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus · EMTAK 33

  • Käive · 2026 III kv 201 854 €
    tegevusala mediaan 21 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 050
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 813 €
    tegevusala mediaan 1 557 € · ettevõtteid tegevusalal: 808
  • Müügitulu · 2025 272 205 €
    tegevusala mediaan 44 022 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 447
  • Puhasrentaablus · 2025 12,9 %
    tegevusala mediaan 5,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 225

Maksud ja käive

2025 I kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 201 854 € · +30,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 21 365 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502025 I kv Ettevõte: 10 555 € Tegevusala mediaan: 19 468 €I·252025 II kv Ettevõte: 105 673 € Tegevusala mediaan: 21 694 €II·252025 III kv Ettevõte: 142 580 € Tegevusala mediaan: 22 270 €III·252025 IV kv Ettevõte: 86 028 € Tegevusala mediaan: 22 998 €IV·252026 I kv Ettevõte: 138 024 € Tegevusala mediaan: 20 214 €I·262026 II kv Ettevõte: 154 400 € Tegevusala mediaan: 22 903 €II·262026 III kv Ettevõte: 201 854 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·260501001502002502025 I kv Ettevõte: 10 555 € Tegevusala mediaan: 19 468 €I·252025 II kv Ettevõte: 105 673 € Tegevusala mediaan: 21 694 €2025 III kv Ettevõte: 142 580 € Tegevusala mediaan: 22 270 €III·252025 IV kv Ettevõte: 86 028 € Tegevusala mediaan: 22 998 €2026 I kv Ettevõte: 138 024 € Tegevusala mediaan: 20 214 €I·262026 II kv Ettevõte: 154 400 € Tegevusala mediaan: 22 903 €2026 III kv Ettevõte: 201 854 € Tegevusala mediaan: 21 365 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 813 € · +0,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 557 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 514 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 1 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 804 € Tegevusala mediaan: 1 458 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 813 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·2605001 0001 5002 0002025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 497 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 514 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €2026 I kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 1 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 804 € Tegevusala mediaan: 1 458 €2026 III kv Ettevõte: 1 813 € Tegevusala mediaan: 1 557 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 149 € · +0,5% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 3 418 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 132 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 118 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 125 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 149 €III·2602 0004 0006 0002025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 3 418 €2025 III kv Ettevõte: 5 132 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 126 €2026 I kv Ettevõte: 5 118 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 125 €2026 III kv Ettevõte: 5 149 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 201 854 5 149 5 438 3
2026 II kv 154 400 5 125 5 413 3
2026 I kv 138 024 5 118 5 384 3
2025 IV kv 86 028 5 126 5 352 —
2025 III kv 142 580 5 132 5 352 —
2025 II kv 105 673 3 418 3 568 —
2025 I kv 10 555 — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
604 €
Käive töötaja kohta kvartalis
67 285 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 272 205 € · tegevusala mediaan 44 022 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
01002003002025 Ettevõte: 272 205 € Tegevusala mediaan: 44 022 €202501002003002025 Ettevõte: 272 205 € Tegevusala mediaan: 44 022 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 35 120 € · tegevusala mediaan 1 205 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 35 120 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 35 120 € Tegevusala mediaan: 1 205 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 12,9 % · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0510152025 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20250510152025 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 41 401 €
010 00020 00030 00040 00050 0002025 Ettevõte: 41 401 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002025 Ettevõte: 41 401 €2025
Omakapital, € 2025: 35 130 €
010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 35 130 €2025010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 35 130 €2025
Töötajad 2025: 3 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01232025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Masinate ja seadmete remont, hooldus ja paigaldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 272 205 35 120 41 839 41 401 35 130 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
12,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
100,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
84,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
15,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
90 735 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 162 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 23.12.2024 – 31.12.2025 17.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Ivars Veide
    otsene osalus · LVA · alates 20.02.2025

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 33111Metalltoodete remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50271734 / 6
28.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
28.05.2026
PDF
Ä 50271734 / 5
12.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
12.02.2025
PDF
Ä 50271734 / 4
03.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
03.02.2025
PDF
Ä 50271734 / 3
03.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
03.02.2025
PDF
Ä 50271734 / M1
24.01.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.02.2025 Puudused kõrvaldatud
03.02.2025
PDF
Ä 50271734 / 2
17.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2025
PDF
Ä 50271734
23.12.2024
Esmakanne Jõustunud
23.12.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes