N-Investeeringud OÜ
Registrisse kantud Registrikood 17123468
OÜ Koorküla Registreeritud 28.11.2024
Võrdle
N-Investeeringud OÜ (OÜ), Koorküla, registrikood 17123468, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 10 000 € ja töötajaid 1.
Käive
10 000 €
↓ 55,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 298 €
↑ 66,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 807 €
↑ 70,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71
Käive · 2026 III kv 10 000 €
parem kui 37% ettevõtetel
tegevusala mediaan 16 250 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 781
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 807 €
parem kui 70% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
Müügitulu · 2025 172 192 €
parem kui 86% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
Puhasrentaablus · 2025 79,4 %
parem kui 88% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876
Maksud ja käive
2024 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 10 000 € · −55,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 17 266 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 106 000 €
Tegevusala mediaan: 15 215 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 39 000 €
Tegevusala mediaan: 16 150 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 16 910 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 9 192 €
Tegevusala mediaan: 17 310 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 9 000 €
Tegevusala mediaan: 15 906 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 22 263 €
Tegevusala mediaan: 16 256 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 10 000 €
Tegevusala mediaan: 16 250 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 17 266 € 2025 I kv
Ettevõte: 106 000 €
Tegevusala mediaan: 15 215 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 39 000 €
Tegevusala mediaan: 16 150 € 2025 III kv
Ettevõte: 15 000 €
Tegevusala mediaan: 16 910 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 9 192 €
Tegevusala mediaan: 17 310 € 2026 I kv
Ettevõte: 9 000 €
Tegevusala mediaan: 15 906 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 22 263 €
Tegevusala mediaan: 16 256 € 2026 III kv
Ettevõte: 10 000 €
Tegevusala mediaan: 16 250 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 807 € · +70,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 750 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 059 €
Tegevusala mediaan: 1 767 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 678 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 678 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 634 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 658 €
Tegevusala mediaan: 1 780 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 648 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 807 €
Tegevusala mediaan: 1 751 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 750 € 2025 I kv
Ettevõte: 3 059 €
Tegevusala mediaan: 1 767 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 678 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 678 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 634 €
Tegevusala mediaan: 1 847 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 658 €
Tegevusala mediaan: 1 780 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 648 €
Tegevusala mediaan: 1 758 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 807 €
Tegevusala mediaan: 1 751 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 6 298 € · +66,1% võrreldes 2026 II kv
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 24 797 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 8 297 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 197 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 557 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 010 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 792 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 298 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: 24 797 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 8 297 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 197 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 557 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 010 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 792 € 2026 III kv
Ettevõte: 6 298 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2025 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 172 192 € · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2025
Ettevõte: 172 192 €
Tegevusala mediaan: 23 548 € 2025 0 50 100 150 200 2025
Ettevõte: 172 192 €
Tegevusala mediaan: 23 548 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 136 743 € · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2025
Ettevõte: 136 743 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 0 50 100 150 2025
Ettevõte: 136 743 €
Tegevusala mediaan: 1 536 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 79,4 % · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 2025
Ettevõte: 79,4 %
Tegevusala mediaan: 15,1 % 2025 0 20 40 60 80 2025
Ettevõte: 79,4 %
Tegevusala mediaan: 15,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 139 646 €
0 50 100 150 2025
Ettevõte: 139 646 € 2025 0 50 100 150 2025
Ettevõte: 139 646 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 136 743 €
0 50 100 150 2025
Ettevõte: 136 743 € 2025 0 50 100 150 2025
Ettevõte: 136 743 € 2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
28.11.2024 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
7112 Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50269837 28.11.2024
Esmakanne
Jõustunud28.11.2024
PDF PDF
Ä 50269837 / M1 27.11.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus
27.12.2024
Puudused kõrvaldatud28.11.2024
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes