OÜ zMUSKo Metall

Registrisse kantud Registrikood 17113334 OÜ Narva linn Registreeritud 13.11.2024
Võrdle

OÜ zMUSKo Metall (OÜ), Narva linn, registrikood 17113334, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mehaaniline metallitöötlus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 409 € ja töötajaid 1.

Käive
409 €
↓ 49,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 409 €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Müügitulu · 2025 14 088 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 24,2 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2024 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 409 € · −49,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 174 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 944 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 811 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 409 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 174 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 2 944 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 586 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 381 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 811 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 409 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 845 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 31 € · −62,2% võrreldes 2026 I kv
02004006002024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 23 €I·252025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 570 €III·252025 IV kv Ettevõte: 23 €IV·252026 I kv Ettevõte: 82 €I·262026 II kv Ettevõte: 31 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 23 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 570 €III·252025 IV kv Ettevõte: 23 €2026 I kv Ettevõte: 82 €I·262026 II kv Ettevõte: 31 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 409 — — 1
2026 II kv 811 31 — 1
2026 I kv 381 82 — 1
2025 IV kv 586 23 — 2
2025 III kv 2 944 570 — 2
2025 II kv 12 174 — — —
2025 I kv 462 23 — —
2024 IV kv — — — —
Käive töötaja kohta kvartalis
409 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, € 2025: 14 088 € · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002025 Ettevõte: 14 088 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025020 00040 00060 00080 0002025 Ettevõte: 14 088 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 3 408 € · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002025 Ettevõte: 3 408 € Tegevusala mediaan: 904 €202501 0002 0003 0004 0002025 Ettevõte: 3 408 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 24,2 % · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05101520252025 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %202505101520252025 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 11 850 €
02 5005 0007 50010 00012 5002025 Ettevõte: 11 850 €202502 5005 0007 50010 00012 5002025 Ettevõte: 11 850 €2025
Omakapital, € 2025: 3 508 €
01 0002 0003 0004 0002025 Ettevõte: 3 508 €202501 0002 0003 0004 0002025 Ettevõte: 3 508 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 3202501232025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 14 088 3 408 0 11 850 3 508 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
24,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
97,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
28,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
29,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
70,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 13.11.2024 – 31.12.2025 12.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25531Mehaaniline metallitöötlus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50268829 / 2
14.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
14.11.2024
PDF
Ä 50268829
13.11.2024
Esmakanne Jõustunud
13.11.2024
PDF
Ä 50268829 / M1
12.11.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.11.2024 Puudused kõrvaldatud
13.11.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes