FamilyHolding OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17090094 OÜ Valga linn Registreeritud 14.10.2024
Võrdle

FamilyHolding OÜ (OÜ), Valga linn, registrikood 17090094, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus. Selle ettevõtte kohta EMTA maksuandmeid saidil ei ole.

Käive
—
Riiklikud maksud
25 €
↑ 19,0% võrreldes: 2026 I kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Maksud ja käive

2024 IV kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 609 € · −44,0% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 237 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 351 € Tegevusala mediaan: 1 242 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 1 334 €I·252025 II kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 237 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 349 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 278 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €II·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 351 € Tegevusala mediaan: 1 242 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 1 334 €2025 II kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 237 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 349 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 278 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 25 € · +19,0% võrreldes 2026 I kv
02505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 330 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 024 €I·252025 II kv Ettevõte: 549 €II·252025 III kv Ettevõte: 927 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 €I·262026 II kv Ettevõte: 25 €II·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 330 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 024 €2025 II kv Ettevõte: 549 €II·252025 III kv Ettevõte: 927 €2025 IV kv Ettevõte: 7 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 €2026 II kv Ettevõte: 25 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 25 — —
2026 I kv — 21 — —
2025 IV kv — 7 — —
2025 III kv — 927 929 —
2025 II kv — 549 609 1
2025 I kv — 1 024 1 088 1
2024 IV kv — 330 351 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 457 € · tegevusala mediaan 37 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005002025 Ettevõte: -1 457 € Tegevusala mediaan: 37 €2025-1 500-1 000-50005002025 Ettevõte: -1 457 € Tegevusala mediaan: 37 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 1 043 €
02505007501 0001 2502025 Ettevõte: 1 043 €202502505007501 0001 2502025 Ettevõte: 1 043 €2025
Omakapital, € 2025: 1 043 €
02505007501 0001 2502025 Ettevõte: 1 043 €202502505007501 0001 2502025 Ettevõte: 1 043 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 3202501232025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -1 457 0 1 043 1 043 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-139,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-139,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 14.10.2024 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 10111Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50266378
14.10.2024
Esmakanne Jõustunud
14.10.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes