Sära Energia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17066026 OÜ Tallinn Registreeritud 10.09.2024
Võrdle

Sära Energia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17066026, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektrienergia müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 553 437 € ja töötajaid 2.

Käive
2 553 437 €
↑ 193,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
615 730 €
↑ 150,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
19 260 €
↓ 67,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine · EMTAK 35

  • Käive · 2026 III kv 2,6 mln €
    tegevusala mediaan 3 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 735
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 9 630 €
    tegevusala mediaan 2 710 € · ettevõtteid tegevusalal: 179
  • Müügitulu · 2025 2,2 mln €
    tegevusala mediaan 3 747 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 008
  • Puhasrentaablus · 2025 75,3 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 693

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 2 553 437 € · +193,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 3 039 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4 925 €III·242024 IV kv Ettevõte: 102 168 € Tegevusala mediaan: 3 257 €IV·242025 I kv Ettevõte: -684 023 € Tegevusala mediaan: 1 195 €I·252025 II kv Ettevõte: 526 140 € Tegevusala mediaan: 3 174 €II·252025 III kv Ettevõte: 928 803 € Tegevusala mediaan: 2 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 103 716 € Tegevusala mediaan: 2 889 €IV·252026 I kv Ettevõte: 431 232 € Tegevusala mediaan: 1 972 €I·262026 II kv Ettevõte: 869 121 € Tegevusala mediaan: 2 924 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 553 437 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·26-1 00001 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 102 168 € Tegevusala mediaan: 3 257 €2025 I kv Ettevõte: -684 023 € Tegevusala mediaan: 1 195 €I·252025 II kv Ettevõte: 526 140 € Tegevusala mediaan: 3 174 €2025 III kv Ettevõte: 928 803 € Tegevusala mediaan: 2 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 103 716 € Tegevusala mediaan: 2 889 €2026 I kv Ettevõte: 431 232 € Tegevusala mediaan: 1 972 €I·262026 II kv Ettevõte: 869 121 € Tegevusala mediaan: 2 924 €2026 III kv Ettevõte: 2 553 437 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 9 630 € · −67,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 710 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 343 €III·242024 IV kv Ettevõte: 4 831 € Tegevusala mediaan: 2 432 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 671 € Tegevusala mediaan: 2 583 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 787 € Tegevusala mediaan: 2 531 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 785 € Tegevusala mediaan: 2 771 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 367 € Tegevusala mediaan: 2 743 €IV·252026 I kv Ettevõte: 28 905 € Tegevusala mediaan: 2 845 €I·262026 II kv Ettevõte: 29 666 € Tegevusala mediaan: 2 754 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 630 € Tegevusala mediaan: 2 710 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 4 831 € Tegevusala mediaan: 2 432 €2025 I kv Ettevõte: 7 671 € Tegevusala mediaan: 2 583 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 787 € Tegevusala mediaan: 2 531 €2025 III kv Ettevõte: 7 785 € Tegevusala mediaan: 2 771 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 367 € Tegevusala mediaan: 2 743 €2026 I kv Ettevõte: 28 905 € Tegevusala mediaan: 2 845 €I·262026 II kv Ettevõte: 29 666 € Tegevusala mediaan: 2 754 €2026 III kv Ettevõte: 9 630 € Tegevusala mediaan: 2 710 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 615 730 € · +150,8% võrreldes 2026 II kv
02004006008002024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: 23 870 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 348 €I·252025 II kv Ettevõte: 128 784 €II·252025 III kv Ettevõte: 231 170 €III·252025 IV kv Ettevõte: 278 361 €IV·252026 I kv Ettevõte: 130 838 €I·262026 II kv Ettevõte: 245 483 €II·262026 III kv Ettevõte: 615 730 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 23 870 €2025 I kv Ettevõte: 16 348 €I·252025 II kv Ettevõte: 128 784 €2025 III kv Ettevõte: 231 170 €III·252025 IV kv Ettevõte: 278 361 €2026 I kv Ettevõte: 130 838 €I·262026 II kv Ettevõte: 245 483 €2026 III kv Ettevõte: 615 730 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 553 437 615 730 19 260 2
2026 II kv 869 121 245 483 59 332 2
2026 I kv 431 232 130 838 57 809 2
2025 IV kv 1 103 716 278 361 16 733 2
2025 III kv 928 803 231 170 15 570 2
2025 II kv 526 140 128 784 15 574 2
2025 I kv -684 023 16 348 15 341 2
2024 IV kv 102 168 23 870 9 661 2
2024 III kv — — — 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
3 210 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 276 719 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 157 716 € · tegevusala mediaan 3 747 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002025 Ettevõte: 2 157 716 € Tegevusala mediaan: 3 747 €202505001 0001 5002 0002 5002025 Ettevõte: 2 157 716 € Tegevusala mediaan: 3 747 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 1 625 716 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 1 625 716 € Tegevusala mediaan: 0 €202505001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 1 625 716 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 75,3 % · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0204060802025 Ettevõte: 75,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20250204060802025 Ettevõte: 75,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 525 751 €
01 0002 0003 0002025 Ettevõte: 2 525 751 €202501 0002 0003 0002025 Ettevõte: 2 525 751 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 725 716 €
05001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 1 725 716 €202505001 0001 5002 0002025 Ettevõte: 1 725 716 €2025
Töötajad 2025: 2 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 157 716 1 625 716 369 944 2 525 751 1 725 716 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
75,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
94,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
64,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 078 858 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
15 414 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 10.09.2024 – 31.12.2025 09.03.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 35151Elektrienergia müük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50263232
10.09.2024
Esmakanne Jõustunud
10.09.2024
PDF
Ä 50263232 / M2
09.09.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.09.2024 Puudused kõrvaldatud
09.09.2024
PDF
Ä 50263232 / M1
03.09.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.09.2024 Puudused kõrvaldatud
09.09.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes