Al Motu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17064837 OÜ Tallinn Registreeritud 09.09.2024
Võrdle

Al Motu OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17064837, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 26 394 € ja töötajaid .

Käive
26 394 €
↑ 45,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 598 €
↑ 190,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 26 394 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Müügitulu · 2025 92 560 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 5,9 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 26 394 € · +45,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002025 II kv Ettevõte: 13 194 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 27 886 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 26 711 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 909 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 18 135 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 26 394 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26010 00020 00030 0002025 II kv Ettevõte: 13 194 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 27 886 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 26 711 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 21 909 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 18 135 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 26 394 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 598 € · +190,0% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002025 II kv Ettevõte: 839 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 584 €III·252025 IV kv Ettevõte: 167 €IV·252026 I kv Ettevõte: 576 €I·262026 II kv Ettevõte: 896 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 598 €III·2601 0002 0003 0002025 II kv Ettevõte: 839 €2025 III kv Ettevõte: 1 584 €III·252025 IV kv Ettevõte: 167 €2026 I kv Ettevõte: 576 €I·262026 II kv Ettevõte: 896 €2026 III kv Ettevõte: 2 598 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 26 394 2 598 — —
2026 II kv 18 135 896 — —
2026 I kv 21 909 576 — —
2025 IV kv 26 711 167 — —
2025 III kv 27 886 1 584 — —
2025 II kv 13 194 839 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 92 560 € · +448,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 16 879 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 92 560 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 16 879 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 92 560 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 421 € · +133,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002024 Ettevõte: 2 325 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 5 421 € Tegevusala mediaan: 188 €202502 0004 0006 0002024 Ettevõte: 2 325 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 5 421 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,9 % · −7,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
0510152024 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %20250510152024 Ettevõte: 13,8 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 20 077 € · +314,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002024 Ettevõte: 4 845 €20242025 Ettevõte: 20 077 €202505 00010 00015 00020 00025 0002024 Ettevõte: 4 845 €2025 Ettevõte: 20 077 €2025
Omakapital, € 2025: 10 246 € · +112,4% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 4 825 €20242025 Ettevõte: 10 246 €202502 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 4 825 €2025 Ettevõte: 10 246 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 92 560 5 421 0 20 077 10 246 0
2024 16 879 2 325 0 4 845 4 825 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
52,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
27,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
51,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,25
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 09.09.2024 – 31.12.2024 16.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50263602 / 3
06.04.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
06.04.2026
PDF
Ä 50263602 / 2
12.11.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
12.11.2025
PDF
Ä 50263602
09.09.2024
Esmakanne Jõustunud
09.09.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes