OÜ Taluõu Ratastel

Registrisse kantud Registrikood 17057398 OÜ Marguse küla Registreeritud 28.08.2024
Võrdle

OÜ Taluõu Ratastel (OÜ), Marguse küla, registrikood 17057398, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 9 767 € ja töötajaid .

Käive
9 767 €
↑ 68,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
817 €
↑ 9,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Käive · 2026 III kv 9 767 €
    tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
  • Müügitulu · 2025 19 578 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
  • Puhasrentaablus · 2025 24,5 %
    tegevusala mediaan 3,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 951

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 9 767 € · +68,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 742 €III·242024 IV kv Ettevõte: 4 234 € Tegevusala mediaan: 11 913 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 463 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 420 € Tegevusala mediaan: 12 683 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 884 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 621 € Tegevusala mediaan: 11 875 €IV·252026 I kv Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 800 € Tegevusala mediaan: 12 735 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 767 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 4 234 € Tegevusala mediaan: 11 913 €2025 I kv Ettevõte: 2 463 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 420 € Tegevusala mediaan: 12 683 €2025 III kv Ettevõte: 4 884 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 621 € Tegevusala mediaan: 11 875 €2026 I kv Ettevõte: 956 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 800 € Tegevusala mediaan: 12 735 €2026 III kv Ettevõte: 9 767 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 817 € · +9,7% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: 115 €IV·242025 I kv Ettevõte: 76 €I·252025 II kv Ettevõte: 177 €II·252025 III kv Ettevõte: 153 €III·252025 IV kv Ettevõte: 596 €IV·252026 I kv Ettevõte: 151 €I·262026 II kv Ettevõte: 745 €II·262026 III kv Ettevõte: 817 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 115 €2025 I kv Ettevõte: 76 €I·252025 II kv Ettevõte: 177 €2025 III kv Ettevõte: 153 €III·252025 IV kv Ettevõte: 596 €2026 I kv Ettevõte: 151 €I·262026 II kv Ettevõte: 745 €2026 III kv Ettevõte: 817 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 9 767 817 — —
2026 II kv 5 800 745 — —
2026 I kv 956 151 — —
2025 IV kv 3 621 596 — —
2025 III kv 4 884 153 — —
2025 II kv 3 420 177 — —
2025 I kv 2 463 76 — —
2024 IV kv 4 234 115 — —
2024 III kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, € 2025: 19 578 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002025 Ettevõte: 19 578 € Tegevusala mediaan: 0 €202505 00010 00015 00020 0002025 Ettevõte: 19 578 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 788 € · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 788 € Tegevusala mediaan: 10 €202501 0002 0003 0004 0005 0002025 Ettevõte: 4 788 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 24,5 % · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
05101520252025 Ettevõte: 24,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %202505101520252025 Ettevõte: 24,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 645 €
02 0004 0006 0008 0002025 Ettevõte: 6 645 €202502 0004 0006 0008 0002025 Ettevõte: 6 645 €2025
Omakapital, € 2025: 5 988 €
02 0004 0006 0002025 Ettevõte: 5 988 €202502 0004 0006 0002025 Ettevõte: 5 988 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 19 578 4 788 0 6 645 5 988 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
24,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
80,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
72,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,59
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 28.08.2024 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93291Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50262827
28.08.2024
Esmakanne Jõustunud
28.08.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes