Malmer Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17055927 OÜ Puurmani alevik Registreeritud 27.08.2024
Võrdle

Malmer Invest OÜ (OÜ), Puurmani alevik, registrikood 17055927, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 478 € ja töötajaid 1.

Käive
4 478 €
↓ 54,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
596 €
↓ 26,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
370 €
↑ 26,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 4 478 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 370 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 38 401 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 0,2 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2025 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 478 € · −54,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002025 I kv Ettevõte: 2 602 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 884 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 737 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 170 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 17 908 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 860 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 478 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002025 I kv Ettevõte: 2 602 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 884 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 6 737 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 170 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 17 908 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 860 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 4 478 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 370 € · +26,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002025 I kv Ettevõte: 240 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 160 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 284 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 292 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002025 I kv Ettevõte: 240 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 160 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 284 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 292 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 596 € · −26,3% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002025 I kv Ettevõte: 201 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 769 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 387 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 234 €I·262026 II kv Ettevõte: 809 €II·262026 III kv Ettevõte: 596 €III·2605001 0001 5002 0002025 I kv Ettevõte: 201 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 769 €2025 III kv Ettevõte: 1 387 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 1 234 €I·262026 II kv Ettevõte: 809 €2026 III kv Ettevõte: 596 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 478 596 370 1
2026 II kv 9 860 809 292 1
2026 I kv 17 908 1 234 284 1
2025 IV kv 10 170 — — 1
2025 III kv 6 737 1 387 1 160 1
2025 II kv 6 884 1 769 1 161 1
2025 I kv 2 602 201 240 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
123 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 478 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2025 – 2025
Müügitulu, € 2025: 38 401 € · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 38 401 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025010 00020 00030 00040 0002025 Ettevõte: 38 401 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 90 € · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
02004006002025 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 561 €202502004006002025 Ettevõte: 90 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,2 % · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
012342025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025012342025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 20 872 €
05 00010 00015 00020 00025 0002025 Ettevõte: 20 872 €202505 00010 00015 00020 00025 0002025 Ettevõte: 20 872 €2025
Omakapital, € 2025: 90 €
0204060801002025 Ettevõte: 90 €20250204060801002025 Ettevõte: 90 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 38 401 90 11 388 20 872 90 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
100,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
38 401 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
949 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 27.08.2024 – 31.12.2025 19.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 4399Muud mujal liigitamata eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50262684
27.08.2024
Esmakanne Jõustunud
27.08.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes