Kindral Painting OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17022939 OÜ Tallinn Registreeritud 05.07.2024
Võrdle

Kindral Painting OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17022939, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu puhastustegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 55 885 € ja töötajaid 4.

Käive
55 885 €
↓ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
13 591 €
↓ 6,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 653 €
↓ 5,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 55 885 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 663 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 180 552 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 21,7 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2024 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 55 885 € · −0,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 16 400 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 32 117 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 42 303 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 43 243 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 54 427 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 36 639 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 192 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 55 885 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 16 400 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 32 117 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 42 303 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 43 243 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 54 427 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 36 639 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 192 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 55 885 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 663 € · +18,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 293 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 279 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 253 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 372 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 476 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 409 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 663 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 293 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 2 279 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 1 253 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 372 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 1 476 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 409 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 1 663 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · −20,0% võrreldes 2026 II kv
0123452024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 4III·260123452024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 13 591 € · −6,5% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 2 753 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 544 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 823 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 735 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 573 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 538 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 591 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 2 753 €2025 I kv Ettevõte: 8 544 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 823 €2025 III kv Ettevõte: 9 735 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 151 €2026 I kv Ettevõte: 3 573 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 538 €2026 III kv Ettevõte: 13 591 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 55 885 13 591 6 653 4
2026 II kv 56 192 14 538 7 046 5
2026 I kv 36 639 3 573 5 905 4
2025 IV kv 54 427 12 151 5 488 4
2025 III kv 43 243 9 735 5 010 4
2025 II kv 42 303 8 823 3 483 3
2025 I kv 32 117 8 544 4 558 2
2024 IV kv 16 400 2 753 586 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
554 €
Käive töötaja kohta kvartalis
13 971 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 180 552 € · +361,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0501001502002024 Ettevõte: 39 122 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 180 552 € Tegevusala mediaan: 14 963 €20250501001502002024 Ettevõte: 39 122 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 180 552 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 39 243 € · +276,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002024 Ettevõte: 10 417 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: 39 243 € Tegevusala mediaan: 384 €2025010 00020 00030 00040 0002024 Ettevõte: 10 417 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: 39 243 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 21,7 % · −4,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
01020302024 Ettevõte: 26,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 6,1 %202501020302024 Ettevõte: 26,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 67 464 € · +317,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 16 177 €20242025 Ettevõte: 67 464 €2025020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 16 177 €2025 Ettevõte: 67 464 €2025
Omakapital, € 2025: 49 662 € · +376,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 10 419 €20242025 Ettevõte: 49 662 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 10 419 €2025 Ettevõte: 49 662 €2025
Töötajad 2025: 3 · +200,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 180 552 39 243 52 678 67 464 49 662 3
2024 39 122 10 417 8 651 16 177 10 419 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
21,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
79,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
58,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
73,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
26,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
60 184 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 463 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 05.07.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81231Muu puhastustegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50259091
05.07.2024
Esmakanne Jõustunud
05.07.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes