Tai Stop Food OÜ
Registrisse kantud Registrikood 17019564
OÜ Tallinn Registreeritud 01.07.2024
Võrdle
Tai Stop Food OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17019564, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 722 € ja töötajaid 2.
Käive
23 722 €
↑ 49,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 322 €
↑ 90,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 604 €
↓ 36,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56
Käive · 2026 III kv 23 722 €
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
Tööjõumaksud töötaja kohta 802 €
parem kui 27% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
Müügitulu · 2025 119 327 €
parem kui 64% ettevõtetel
tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
Puhasrentaablus · 2025 -0,7 %
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875
Maksud ja käive
2024 III kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 23 722 € · +49,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 51 448 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 38 873 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 37 353 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 40 204 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 13 304 €
Tegevusala mediaan: 49 958 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 122 €
Tegevusala mediaan: 37 365 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 15 009 €
Tegevusala mediaan: 34 060 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 15 893 €
Tegevusala mediaan: 36 738 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 23 722 €
Tegevusala mediaan: 48 370 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 38 873 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 37 353 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 40 204 € 2025 III kv
Ettevõte: 13 304 €
Tegevusala mediaan: 49 958 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 122 €
Tegevusala mediaan: 37 365 € 2026 I kv
Ettevõte: 15 009 €
Tegevusala mediaan: 34 060 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 15 893 €
Tegevusala mediaan: 36 738 € 2026 III kv
Ettevõte: 23 722 €
Tegevusala mediaan: 48 370 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 802 € · −36,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 088 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 1 131 €
Tegevusala mediaan: 1 050 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 112 €
Tegevusala mediaan: 1 069 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 122 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 168 €
Tegevusala mediaan: 1 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 118 €
Tegevusala mediaan: 1 151 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 888 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 262 €
Tegevusala mediaan: 1 028 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 802 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 131 €
Tegevusala mediaan: 1 050 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 112 €
Tegevusala mediaan: 1 069 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 122 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 168 €
Tegevusala mediaan: 1 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 118 €
Tegevusala mediaan: 1 151 € 2026 I kv
Ettevõte: 888 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 262 €
Tegevusala mediaan: 1 028 € 2026 III kv
Ettevõte: 802 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2024 III kv
Ettevõte: 3 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 2 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 2 2025 I kv
Ettevõte: 2 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 2025 III kv
Ettevõte: 2 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 4 322 € · +90,7% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 2 074 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 042 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 060 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 146 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 050 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 398 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 266 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 322 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 074 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 042 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 060 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 146 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 050 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 398 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 266 € 2026 III kv
Ettevõte: 4 322 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2025 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 119 327 € · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
0 25 50 75 100 125 2025
Ettevõte: 119 327 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 0 25 50 75 100 125 2025
Ettevõte: 119 327 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -867 € · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
-1 000 -800 -600 -400 -200 0 200 2025
Ettevõte: -867 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 -1 000 -800 -600 -400 -200 0 200 2025
Ettevõte: -867 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -0,7 % · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
-1,0 -0,5 0,0 0,5 1,0 1,5 2025
Ettevõte: -0,7 %
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 -1,0 -0,5 0,0 0,5 1,0 1,5 2025
Ettevõte: -0,7 %
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 16 079 €
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2025
Ettevõte: 16 079 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2025
Ettevõte: 16 079 € 2025
Omakapital , € 2025: -865 €
-1 000 -800 -600 -400 -200 0 2025
Ettevõte: -865 € 2025 -1 000 -800 -600 -400 -200 0 2025
Ettevõte: -865 € 2025
Töötajad 2025: 3 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 1 2 3 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.07.2024 – 31.12.2025
10.08.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
56112 Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes