KETSY INVESTMENTS OÜ

Registrisse kantud Registrikood 17017921 OÜ Tallinn Registreeritud 28.06.2024
Võrdle

KETSY INVESTMENTS OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 17017921, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata tervishoiualad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 20 000 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 347

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 428 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 004 €III·242024 IV kv Ettevõte: 92 400 € Tegevusala mediaan: 9 247 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 078 €II·252025 III kv Ettevõte: 75 000 € Tegevusala mediaan: 8 917 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 366 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 630 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 800 € Tegevusala mediaan: 11 295 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 92 400 € Tegevusala mediaan: 9 247 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 078 €2025 III kv Ettevõte: 75 000 € Tegevusala mediaan: 8 917 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 366 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 630 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 800 € Tegevusala mediaan: 11 295 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 428 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 334 €
01002003004002024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 334 €II·252025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 334 €IV·252026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 334 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 334 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 334 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 334 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv 14 800 334 — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — 334 — —
2025 III kv 75 000 — — —
2025 II kv — 334 — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 92 400 — — —
2024 III kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 20 000 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 000 €202405 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 011 € · tegevusala mediaan 1 621 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002024 Ettevõte: -1 011 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2024-2 000-1 00001 0002 0002024 Ettevõte: -1 011 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 99 039 €
020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 99 039 €2024020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 99 039 €2024
Omakapital, € 2024: -961 €
-1 000-800-600-400-20002024 Ettevõte: -961 €2024-1 000-800-600-400-20002024 Ettevõte: -961 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220240,00,51,01,52,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 -1 011 0 99 039 -961 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Varade rentaablus (ROA)
-1,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-1,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
101,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 28.06.2024 – 31.12.2024 14.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86909Mujal liigitamata tervishoiualad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50258574 / 2
29.06.2026
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2026
PDF
Ä 50258574
28.06.2024
Esmakanne Jõustunud
28.06.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes