OÜ Laki Haldus

Registrisse kantud Registrikood 17015968 OÜ Tallinn Registreeritud 26.06.2024
Võrdle

OÜ Laki Haldus (OÜ), Tallinn, registrikood 17015968, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööjõurent ja muud tööjõuteenused. EMTA andmetel oli 2025 IV kv käive 152 796 € ja töötajaid .

Käive
152 796 €
↓ 56,2% võrreldes: 2025 III kv
Riiklikud maksud
135 959 €
↓ 26,1% võrreldes: 2025 III kv
Tööjõumaksud
80 931 €
↓ 30,2% võrreldes: 2025 III kv
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Käive · 2025 IV kv 152 796 €
    tegevusala mediaan 35 558 € · ettevõtteid tegevusalal: 706
  • Müügitulu · 2024 335 816 €
    tegevusala mediaan 39 360 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 185
  • Puhasrentaablus · 2024 0,2 %
    tegevusala mediaan 5,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 906

Maksud ja käive

2024 III kv – 2025 IV kv
Käive, tuh € 2025 IV kv: 152 796 € · −56,2% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 35 558 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
01002003004002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 41 747 €III·242024 IV kv Ettevõte: 178 741 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 303 325 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·252025 II kv Ettevõte: 345 457 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 348 918 € Tegevusala mediaan: 34 657 €III·252025 IV kv Ettevõte: 152 796 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·2501002003004002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 178 741 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 303 325 € Tegevusala mediaan: 32 743 €2025 II kv Ettevõte: 345 457 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 348 918 € Tegevusala mediaan: 34 657 €2025 IV kv Ettevõte: 152 796 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 III kv: 950 € · +41,9% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 492 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002024 III kv Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 1 353 €III·242024 IV kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 853 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: 670 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 950 € Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·2505001 0001 5002 0002024 III kv Ettevõte: 19 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 434 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 853 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: 670 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 950 € Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 III kv: 122 · +8,9% võrreldes 2025 II kv
02550751001252024 III kv Ettevõte: 14III·242024 IV kv Ettevõte: 111IV·242025 I kv Ettevõte: 115I·252025 II kv Ettevõte: 112II·252025 III kv Ettevõte: 122III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·2502550751001252024 III kv Ettevõte: 142024 IV kv Ettevõte: 111IV·242025 I kv Ettevõte: 1152025 II kv Ettevõte: 112II·252025 III kv Ettevõte: 1222025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Riiklikud maksud, tuh € 2025 IV kv: 135 959 € · −26,1% võrreldes 2025 III kv
0501001502002024 III kv Ettevõte: 240 €III·242024 IV kv Ettevõte: 45 086 €IV·242025 I kv Ettevõte: 174 167 €I·252025 II kv Ettevõte: 143 497 €II·252025 III kv Ettevõte: 183 856 €III·252025 IV kv Ettevõte: 135 959 €IV·250501001502002024 III kv Ettevõte: 240 €2024 IV kv Ettevõte: 45 086 €IV·242025 I kv Ettevõte: 174 167 €2025 II kv Ettevõte: 143 497 €II·252025 III kv Ettevõte: 183 856 €2025 IV kv Ettevõte: 135 959 €IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv 152 796 135 959 80 931 —
2025 III kv 348 918 183 856 115 909 122
2025 II kv 345 457 143 497 75 012 112
2025 I kv 303 325 174 167 98 086 115
2024 IV kv 178 741 45 086 48 225 111
2024 III kv — 240 265 14

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 335 816 € · tegevusala mediaan 39 360 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
01002003004002024 Ettevõte: 335 816 € Tegevusala mediaan: 39 360 €202401002003004002024 Ettevõte: 335 816 € Tegevusala mediaan: 39 360 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 773 € · tegevusala mediaan 394 € · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
02004006008002024 Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 394 €202402004006008002024 Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 394 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 0,2 % · tegevusala mediaan 5,0 % · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0123452024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20240123452024 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 192 590 €
0501001502002024 Ettevõte: 192 590 €20240501001502002024 Ettevõte: 192 590 €2024
Omakapital, € 2024: 3 273 €
01 0002 0003 0004 0002024 Ettevõte: 3 273 €202401 0002 0003 0004 0002024 Ettevõte: 3 273 €2024
Töötajad 2024: 70 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060802024 Ettevõte: 70 Tegevusala mediaan: 220240204060802024 Ettevõte: 70 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 335 816 773 330 194 192 590 3 273 70

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
0,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
23,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
1,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
98,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,02
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
4 797 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
393 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 26.06.2024 – 31.12.2024 18.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

  • City Advisory 17 LLC
    Juriidiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Rando Saarepere
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 04.12.2025

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 7820Tööjõurent ja muud tööjõuteenused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50258359 / 4
10.02.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
10.02.2026
PDF
Ä 50258359 / M1
21.01.2026
Korraldav määrus 04.02.2026 Jõustunud
21.01.2026
PDF
Ä 50258359 / 3
04.12.2025
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2025
PDF
Ä 50258359 / 2
10.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2025
PDF
Ä 50258359
26.06.2024
Esmakanne Jõustunud
26.06.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes