C Projektijuhtimine OÜ (OÜ), Aespa alevik, registrikood 17006633, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 21 550 € ja töötajaid 2.
Käive
21 550 €
↑ 93,1%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 493 €
↑ 59,5%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 030 €
↑ 54,6%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74
Käive, € 2026 III kv: 21 550 € · +93,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 515 € · +54,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 493 € · +59,5% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
21 550
6 493
3 030
2
2026 II kv
11 160
4 072
1 960
2
2026 I kv
4 462
4 860
4 171
1
2025 IV kv
21 037
7 551
3 447
1
2025 III kv
19 920
5 899
2 644
2
2025 II kv
7 439
1 529
834
2
2025 I kv
4 842
2 462
1 528
1
2024 IV kv
7 506
2 939
1 431
1
2024 III kv
2 209
623
256
1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
505 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 775 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 50 675 € · +335,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 761 € · +66,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 9,4 % · −15,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 12 970 € · +153,3% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 7 615 € · +166,8% võrreldes 2024Töötajad2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
50 675
4 761
29 581
12 970
7 615
2
2024
11 636
2 854
7 249
5 121
2 854
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
9,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
62,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
36,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
58,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
41,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,87
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
25 338 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 233 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)