Motosafari OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16935543 OÜ Kärasi küla Registreeritud 05.03.2024
Võrdle

Motosafari OÜ (OÜ), Kärasi küla, registrikood 16935543, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 19 963 € ja töötajaid 2.

Käive
19 963 €
↑ 104,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 776 €
↑ 313,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 070 €
↑ 37,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93

  • Käive · 2026 III kv 19 963 €
    tegevusala mediaan 13 701 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 404
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 535 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 807
  • Müügitulu · 2025 13 259 €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 615
  • Puhasrentaablus · 2025 17,9 %
    tegevusala mediaan 3,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 951

Maksud ja käive

2024 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 19 963 € · +104,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 701 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002024 II kv Ettevõte: 2 220 € Tegevusala mediaan: 12 398 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 809 € Tegevusala mediaan: 13 742 €III·242024 IV kv Ettevõte: 597 € Tegevusala mediaan: 11 913 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 676 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 276 € Tegevusala mediaan: 12 683 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 632 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 600 € Tegevusala mediaan: 11 875 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 739 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 769 € Tegevusala mediaan: 12 735 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 963 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 597 € Tegevusala mediaan: 11 913 €2025 I kv Ettevõte: 1 676 € Tegevusala mediaan: 12 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 276 € Tegevusala mediaan: 12 683 €2025 III kv Ettevõte: 2 632 € Tegevusala mediaan: 14 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 600 € Tegevusala mediaan: 11 875 €2026 I kv Ettevõte: 2 739 € Tegevusala mediaan: 12 067 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 769 € Tegevusala mediaan: 12 735 €2026 III kv Ettevõte: 19 963 € Tegevusala mediaan: 13 701 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 535 € · +37,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 008 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 003 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 006 €IV·242025 I kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 098 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 256 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 389 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 535 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 006 €2025 I kv Ettevõte: 519 € Tegevusala mediaan: 1 067 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 098 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 256 € Tegevusala mediaan: 1 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 389 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 535 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 776 € · +313,7% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 76 €III·242024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 510 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 441 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 150 €IV·252026 I kv Ettevõte: 104 €I·262026 II kv Ettevõte: 671 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 776 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 510 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 441 €2025 III kv Ettevõte: 1 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 150 €2026 I kv Ettevõte: 104 €I·262026 II kv Ettevõte: 671 €2026 III kv Ettevõte: 2 776 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 19 963 2 776 1 070 2
2026 II kv 9 769 671 777 2
2026 I kv 2 739 104 256 1
2025 IV kv 4 600 1 150 1 098 1
2025 III kv 2 632 1 441 1 558 1
2025 II kv 1 276 1 441 1 558 1
2025 I kv 1 676 510 519 1
2024 IV kv 597 — — —
2024 III kv 2 809 76 — —
2024 II kv 2 220 — — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
178 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 982 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 13 259 € · +133,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002024 Ettevõte: 5 680 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 13 259 € Tegevusala mediaan: 0 €202505 00010 00015 0002024 Ettevõte: 5 680 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 13 259 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 372 € · +245,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002024 Ettevõte: 686 € Tegevusala mediaan: 33 €20242025 Ettevõte: 2 372 € Tegevusala mediaan: 10 €202505001 0001 5002 0002 5002024 Ettevõte: 686 € Tegevusala mediaan: 33 €2025 Ettevõte: 2 372 € Tegevusala mediaan: 10 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 17,9 % · +5,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,2 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
051015202024 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20242025 Ettevõte: 17,9 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025051015202024 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025 Ettevõte: 17,9 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 19 186 € · +82,8% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 10 496 €20242025 Ettevõte: 19 186 €202505 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 10 496 €2025 Ettevõte: 19 186 €2025
Omakapital, € 2025: 3 058 € · +345,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002024 Ettevõte: 686 €20242025 Ettevõte: 3 058 €202501 0002 0003 0004 0002024 Ettevõte: 686 €2025 Ettevõte: 3 058 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 13 259 2 372 4 834 19 186 3 058 1
2024 5 680 686 0 10 496 686 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
17,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
77,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,69
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
13 259 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
403 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 05.03.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 93291Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50249728
05.03.2024
Esmakanne Jõustunud
05.03.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes