OÜ Juura Timber

Registrisse kantud Registrikood 16927466 OÜ Valga linn Registreeritud 22.02.2024
Võrdle

OÜ Juura Timber (OÜ), Valga linn, registrikood 16927466, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsamajandust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 119 568 € ja töötajaid 3.

Käive
119 568 €
↑ 30,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 280 €
Tööjõumaksud
6 392 €
↑ 44,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 119 568 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 131 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 67 977 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 6,0 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 119 568 € · +30,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
02550751001252024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 304 €I·242024 II kv Ettevõte: 12 156 € Tegevusala mediaan: 19 485 €2024 III kv Ettevõte: 19 600 € Tegevusala mediaan: 15 991 €III·242024 IV kv Ettevõte: 17 948 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 12 688 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 204 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 14 850 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 32 984 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 38 450 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 91 646 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 119 568 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 17 948 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 12 688 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 204 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 14 850 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 32 984 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 38 450 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 91 646 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 119 568 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 131 € · +44,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 091 €I·242024 II kv Ettevõte: 2 425 € Tegevusala mediaan: 1 128 €2024 III kv Ettevõte: 1 837 € Tegevusala mediaan: 1 119 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 940 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 1 978 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 1 338 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 2 135 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 480 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 1 940 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 1 978 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 1 338 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 2 135 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 480 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 280 €
02 0004 0006 0008 0002024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: 2 237 €2024 III kv Ettevõte: 1 695 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 694 €2025 I kv Ettevõte: 2 202 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 680 €2025 III kv Ettevõte: 1 282 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 552 €2026 I kv Ettevõte: 4 071 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 7 280 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 2 694 €2025 I kv Ettevõte: 2 202 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 680 €2025 III kv Ettevõte: 1 282 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 552 €2026 I kv Ettevõte: 4 071 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 7 280 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 119 568 7 280 6 392 3
2026 II kv 91 646 — 4 439 3
2026 I kv 38 450 4 071 4 270 2
2025 IV kv 32 984 4 552 4 014 1
2025 III kv 14 850 1 282 1 338 1
2025 II kv 8 204 2 680 1 558 —
2025 I kv 12 688 2 202 1 978 1
2024 IV kv 17 948 2 694 1 940 1
2024 III kv 19 600 1 695 1 837 1
2024 II kv 12 156 2 237 2 425 1
2024 I kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
710 €
Käive töötaja kohta kvartalis
39 856 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 67 977 € · +17,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 57 861 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 67 977 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 57 861 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 67 977 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 051 € · −9,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002024 Ettevõte: 4 464 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 4 051 € Tegevusala mediaan: 275 €202501 0002 0003 0004 0005 0002024 Ettevõte: 4 464 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 4 051 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,0 % · −1,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
024682024 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025024682024 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 13 817 € · +129,4% võrreldes 2024
05 00010 00015 0002024 Ettevõte: 6 024 €20242025 Ettevõte: 13 817 €202505 00010 00015 0002024 Ettevõte: 6 024 €2025 Ettevõte: 13 817 €2025
Omakapital, € 2025: 7 991 € · +79,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002024 Ettevõte: 4 465 €20242025 Ettevõte: 7 991 €202502 0004 0006 0008 0002024 Ettevõte: 4 465 €2025 Ettevõte: 7 991 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 67 977 4 051 22 293 13 817 7 991 1
2024 57 861 4 464 16 291 6 024 4 465 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
50,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
29,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
57,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
42,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,16
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
67 977 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 858 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 22.02.2024 – 31.12.2024 25.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50248844 / 3
24.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2026
PDF
Ä 50248844 / 2
24.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2026
PDF
Ä 50248844 / M2
13.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.04.2026 Puudused kõrvaldatud
24.04.2026
PDF
Ä 50248844 / M1
25.03.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.04.2026 Jõustunud
15.04.2026
PDF
Ä 50248844
22.02.2024
Esmakanne Jõustunud
22.02.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes