Lillepere Keskus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16926260
OÜ Tabasalu alevik Registreeritud 21.02.2024
Võrdle
Lillepere Keskus OÜ (OÜ), Tabasalu alevik, registrikood 16926260, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 91 236 € ja töötajaid 5.
Riiklikud maksud
9 249 €
↓ 9,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
10 218 €
↓ 9,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sotsiaalhoolekanne majutuseta · EMTAK 88
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 703 €
parem kui 76% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 052 € · ettevõtteid tegevusalal: 316
Müügitulu · 2025 91 236 €
parem kui 90% ettevõtetel
tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 726
Puhasrentaablus · 2025 -12,5 %
parem kui 15% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 499
Maksud ja käive
2023 II kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 703 € · −9,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 052 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 845 € II·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 938 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 980 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 991 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 963 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 972 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 056 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 107 € 2025 IV kv
Ettevõte: 570 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 278 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 889 €
Tegevusala mediaan: 1 033 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 703 €
Tegevusala mediaan: 1 052 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 963 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 972 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 056 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 107 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 570 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 278 €
Tegevusala mediaan: 1 039 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 889 €
Tegevusala mediaan: 1 033 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 703 €
Tegevusala mediaan: 1 052 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sotsiaalhoolekanne majutuseta (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 2024 IV kv
Ettevõte: 2 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 2025 II kv
Ettevõte: 4 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 2025 IV kv
Ettevõte: 7 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 2026 II kv
Ettevõte: 6 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 III·26 0 2 4 6 8 2024 IV kv
Ettevõte: 2 2025 I kv
Ettevõte: 4 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 2025 III kv
Ettevõte: 6 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 7 2026 I kv
Ettevõte: 6 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 6 2026 III kv
Ettevõte: 6 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 9 249 € · −9,3% võrreldes 2026 II kv
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 II kv
Ettevõte: — II·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 3 744 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 868 € 2026 II kv
Ettevõte: 10 193 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 9 249 € III·26 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 744 € 2026 I kv
Ettevõte: 6 868 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 10 193 € 2026 III kv
Ettevõte: 9 249 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2024 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 91 236 € · +833,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2024
Ettevõte: 9 777 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 91 236 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2024
Ettevõte: 9 777 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2025
Ettevõte: 91 236 €
Tegevusala mediaan: 0 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sotsiaalhoolekanne majutuseta (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -11 430 € · −738,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 18 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-12 500 -10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 2024
Ettevõte: -1 364 €
Tegevusala mediaan: 15 € 2024 2025
Ettevõte: -11 430 €
Tegevusala mediaan: 18 € 2025 -12 500 -10 000 -7 500 -5 000 -2 500 0 2 500 2024
Ettevõte: -1 364 €
Tegevusala mediaan: 15 € 2025
Ettevõte: -11 430 €
Tegevusala mediaan: 18 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sotsiaalhoolekanne majutuseta (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -12,5 % · +1,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,6 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-15 -10 -5 0 5 2024
Ettevõte: -14,0 %
Tegevusala mediaan: 1,8 % 2024 2025
Ettevõte: -12,5 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2025 -15 -10 -5 0 5 2024
Ettevõte: -14,0 %
Tegevusala mediaan: 1,8 % 2025
Ettevõte: -12,5 %
Tegevusala mediaan: 2,6 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sotsiaalhoolekanne majutuseta (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 8 439 € · +518,2% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024
Ettevõte: 1 365 € 2024 2025
Ettevõte: 8 439 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024
Ettevõte: 1 365 € 2025
Ettevõte: 8 439 € 2025
Omakapital , € 2025: -30 629 € · −3 063 000,0% võrreldes 2024
-40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2024
Ettevõte: 1 € 2024 2025
Ettevõte: -30 629 € 2025 -40 000 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2024
Ettevõte: 1 € 2025
Ettevõte: -30 629 € 2025
Töötajad 2025: 5 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 5 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Sotsiaalhoolekanne majutuseta (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
21.02.2024 – 31.12.2024
27.02.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Anne-Ly Gross kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 21.02.2024
Karin Lausmaa kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 21.02.2024
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
88101 Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev
Nimetus
Tähtaeg
Olek
Dokument
Ä 50248717 21.02.2024
Esmakanne
Jõustunud21.02.2024
PDF PDF
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes