Motorsy OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16925131 OÜ Tallinn Registreeritud 20.02.2024
Võrdle

Motorsy OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16925131, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 522 € ja töötajaid .

Käive
15 522 €
↑ 365,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 340 €
↑ 11,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 016 €
↑ 15,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 15 522 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Müügitulu · 2025 7 140 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 -40,8 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 15 522 € · +365,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 408 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 099 € Tegevusala mediaan: 18 111 €2024 III kv Ettevõte: 1 031 € Tegevusala mediaan: 16 730 €III·242024 IV kv Ettevõte: 12 220 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 3 345 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 795 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 3 391 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 334 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 15 522 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 12 220 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 3 345 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 795 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 3 391 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 334 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 15 522 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 877 € · +2,6% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 110 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 915 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 002 €III·242024 IV kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 875 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 875 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 812 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 877 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 340 € · +11,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: 68 €2024 III kv Ettevõte: 117 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 850 €2025 I kv Ettevõte: 981 €I·252025 II kv Ettevõte: 864 €2025 III kv Ettevõte: 1 511 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 065 €2026 I kv Ettevõte: 1 094 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 207 €2026 III kv Ettevõte: 1 340 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 850 €2025 I kv Ettevõte: 981 €I·252025 II kv Ettevõte: 864 €2025 III kv Ettevõte: 1 511 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 065 €2026 I kv Ettevõte: 1 094 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 207 €2026 III kv Ettevõte: 1 340 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 15 522 1 340 1 016 —
2026 II kv 3 334 1 207 877 1
2026 I kv 3 391 1 094 855 1
2025 IV kv 2 795 1 065 812 1
2025 III kv 3 345 1 511 812 1
2025 II kv — 864 812 1
2025 I kv 2 020 981 875 1
2024 IV kv 12 220 1 850 668 1
2024 III kv 1 031 117 — 1
2024 II kv 1 099 68 — —
2024 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 7 140 € · −82,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 41 440 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 7 140 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 41 440 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 7 140 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 912 € · −199,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002024 Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: -2 912 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-4 000-2 00002 0004 0002024 Ettevõte: 2 923 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: -2 912 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -40,8 % · −47,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-50-40-30-20-100102024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: -40,8 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-50-40-30-20-100102024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: -40,8 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 17 919 € · +9,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 16 445 €20242025 Ettevõte: 17 919 €202505 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 16 445 €2025 Ettevõte: 17 919 €2025
Omakapital, € 2025: 2 511 € · −53,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002024 Ettevõte: 5 423 €20242025 Ettevõte: 2 511 €202502 0004 0006 0002024 Ettevõte: 5 423 €2025 Ettevõte: 2 511 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 7 140 -2 912 3 269 17 919 2 511 1
2024 41 440 2 923 3 628 16 445 5 423 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-40,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-116,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-16,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
14,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
86,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
7 141 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
272 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 20.02.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Enar Vähk
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 20.02.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50248444
20.02.2024
Esmakanne Jõustunud
20.02.2024
PDF
Ä 50248444 / M1
19.02.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.03.2024 Puudused kõrvaldatud
20.02.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes