Racmar Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16902590 OÜ Jaamaküla Registreeritud 19.01.2024
Võrdle

Racmar Invest OÜ (OÜ), Jaamaküla, registrikood 16902590, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsamajandust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 210 € ja töötajaid .

Käive
210 €
↓ 86,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
150 €
↓ 88,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 210 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Müügitulu · 2025 40 866 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 18,4 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 210 € · −86,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002024 I kv Ettevõte: 2 134 € Tegevusala mediaan: 20 304 €I·242024 II kv Ettevõte: 2 170 € Tegevusala mediaan: 19 485 €2024 III kv Ettevõte: 7 152 € Tegevusala mediaan: 15 991 €III·242024 IV kv Ettevõte: 17 442 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 6 262 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 020 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 12 761 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 829 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 8 941 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 556 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 17 442 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 6 262 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 020 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 12 761 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 829 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 8 941 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 556 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 150 € · −88,9% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002024 I kv Ettevõte: 470 €I·242024 II kv Ettevõte: 323 €2024 III kv Ettevõte: 1 035 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 944 €2025 I kv Ettevõte: 976 €I·252025 II kv Ettevõte: 614 €2025 III kv Ettevõte: 610 €III·252025 IV kv Ettevõte: 404 €2026 I kv Ettevõte: 643 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 356 €2026 III kv Ettevõte: 150 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 944 €2025 I kv Ettevõte: 976 €I·252025 II kv Ettevõte: 614 €2025 III kv Ettevõte: 610 €III·252025 IV kv Ettevõte: 404 €2026 I kv Ettevõte: 643 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 356 €2026 III kv Ettevõte: 150 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 210 150 — —
2026 II kv 1 556 1 356 — —
2026 I kv 8 941 643 — —
2025 IV kv 17 829 404 — —
2025 III kv 12 761 610 — —
2025 II kv 3 020 614 — —
2025 I kv 6 262 976 — —
2024 IV kv 17 442 1 944 — —
2024 III kv 7 152 1 035 — —
2024 II kv 2 170 323 — —
2024 I kv 2 134 470 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 40 866 € · +37,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 29 779 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 40 866 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 29 779 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 40 866 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 519 € · −12,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002024 Ettevõte: 8 622 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: 7 519 € Tegevusala mediaan: 275 €202502 0004 0006 0008 00010 0002024 Ettevõte: 8 622 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: 7 519 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,4 % · −10,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
01020302024 Ettevõte: 29,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %202501020302024 Ettevõte: 29,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 23 441 € · +171,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002024 Ettevõte: 8 627 €20242025 Ettevõte: 23 441 €202505 00010 00015 00020 00025 0002024 Ettevõte: 8 627 €2025 Ettevõte: 23 441 €2025
Omakapital, € 2025: 16 141 € · +87,2% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 8 622 €20242025 Ettevõte: 16 141 €202505 00010 00015 00020 0002024 Ettevõte: 8 622 €2025 Ettevõte: 16 141 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 40 866 7 519 0 23 441 16 141 0
2024 29 779 8 622 0 8 627 8 622 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
46,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 19.01.2024 – 31.12.2024 27.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Ragnar Pärn
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 19.01.2024

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused Põhitegevus
  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50245746 / M3
08.08.2024
Korraldav määrus 12.09.2024 Puudused kõrvaldatud
08.08.2024
PDF
Ä 50245746
19.01.2024
Esmakanne Jõustunud
19.01.2024
PDF
Ä 50245746 / M2
16.01.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.01.2024 Puudused kõrvaldatud
19.01.2024
PDF
Ä 50245746 / M1
15.01.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.01.2024 Puudused kõrvaldatud
15.01.2024
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes