Veiniriiul OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16883332
OÜ Viljandi linn Registreeritud 21.12.2023
Võrdle
Veiniriiul OÜ (OÜ), Viljandi linn, registrikood 16883332, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranide ja kohvikute tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 186 298 € ja töötajaid 14.
Käive
186 298 €
↑ 31,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
47 785 €
↑ 1,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
29 290 €
↑ 17,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
−2 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56
Käive · 2026 III kv 186 298 €
parem kui 83% ettevõtetel
tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 092 €
parem kui 85% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
Müügitulu · 2025 498 589 €
parem kui 87% ettevõtetel
tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
Puhasrentaablus · 2025 1,7 %
parem kui 54% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875
Maksud ja käive
2024 I kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 186 298 € · +31,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 37 389 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 94 €
Tegevusala mediaan: 39 668 € 2024 III kv
Ettevõte: 89 777 €
Tegevusala mediaan: 51 448 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 83 831 €
Tegevusala mediaan: 38 873 € 2025 I kv
Ettevõte: 88 294 €
Tegevusala mediaan: 37 353 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 93 725 €
Tegevusala mediaan: 40 204 € 2025 III kv
Ettevõte: 156 833 €
Tegevusala mediaan: 49 958 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 132 017 €
Tegevusala mediaan: 37 365 € 2026 I kv
Ettevõte: 132 022 €
Tegevusala mediaan: 34 060 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 142 252 €
Tegevusala mediaan: 36 738 € 2026 III kv
Ettevõte: 186 298 €
Tegevusala mediaan: 48 370 € III·26 0 50 100 150 200 2024 IV kv
Ettevõte: 83 831 €
Tegevusala mediaan: 38 873 € 2025 I kv
Ettevõte: 88 294 €
Tegevusala mediaan: 37 353 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 93 725 €
Tegevusala mediaan: 40 204 € 2025 III kv
Ettevõte: 156 833 €
Tegevusala mediaan: 49 958 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 132 017 €
Tegevusala mediaan: 37 365 € 2026 I kv
Ettevõte: 132 022 €
Tegevusala mediaan: 34 060 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 142 252 €
Tegevusala mediaan: 36 738 € 2026 III kv
Ettevõte: 186 298 €
Tegevusala mediaan: 48 370 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 092 € · +33,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 960 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 79 €
Tegevusala mediaan: 931 € 2024 III kv
Ettevõte: 844 €
Tegevusala mediaan: 1 088 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 1 180 €
Tegevusala mediaan: 1 050 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 490 €
Tegevusala mediaan: 1 069 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 507 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 289 €
Tegevusala mediaan: 1 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 239 €
Tegevusala mediaan: 1 151 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 565 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 564 €
Tegevusala mediaan: 1 028 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 092 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 180 €
Tegevusala mediaan: 1 050 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 490 €
Tegevusala mediaan: 1 069 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 507 €
Tegevusala mediaan: 1 032 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 289 €
Tegevusala mediaan: 1 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 2 239 €
Tegevusala mediaan: 1 151 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 565 €
Tegevusala mediaan: 1 087 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 564 €
Tegevusala mediaan: 1 028 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 092 €
Tegevusala mediaan: 1 201 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 14 · −12,5% võrreldes 2026 II kv
0 5 10 15 20 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: 14 2024 III kv
Ettevõte: 12 III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 15 2025 I kv
Ettevõte: 10 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 14 2025 III kv
Ettevõte: 12 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 12 2026 I kv
Ettevõte: 13 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 16 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26 0 5 10 15 20 2024 IV kv
Ettevõte: 15 2025 I kv
Ettevõte: 10 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 14 2025 III kv
Ettevõte: 12 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 12 2026 I kv
Ettevõte: 13 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 16 2026 III kv
Ettevõte: 14 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 47 785 € · +1,3% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 I kv
Ettevõte: — I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 € 2024 III kv
Ettevõte: 10 415 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 23 694 € 2025 I kv
Ettevõte: 28 380 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 30 830 € 2025 III kv
Ettevõte: 44 913 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 39 936 € 2026 I kv
Ettevõte: 27 748 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 47 155 € 2026 III kv
Ettevõte: 47 785 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 23 694 € 2025 I kv
Ettevõte: 28 380 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 30 830 € 2025 III kv
Ettevõte: 44 913 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 39 936 € 2026 I kv
Ettevõte: 27 748 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 47 155 € 2026 III kv
Ettevõte: 47 785 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2024 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 498 589 € · +142,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2024
Ettevõte: 205 349 €
Tegevusala mediaan: 46 351 € 2024 2025
Ettevõte: 498 589 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 0 100 200 300 400 500 2024
Ettevõte: 205 349 €
Tegevusala mediaan: 46 351 € 2025
Ettevõte: 498 589 €
Tegevusala mediaan: 47 451 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 8 584 € · +3 227,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024
Ettevõte: 258 €
Tegevusala mediaan: 146 € 2024 2025
Ettevõte: 8 584 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024
Ettevõte: 258 €
Tegevusala mediaan: 146 € 2025
Ettevõte: 8 584 €
Tegevusala mediaan: 68 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 1,7 % · +1,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 1,3 % 2024 2025
Ettevõte: 1,7 %
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 1,3 % 2025
Ettevõte: 1,7 %
Tegevusala mediaan: 1,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 171 209 € · +12,1% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2024
Ettevõte: 152 692 € 2024 2025
Ettevõte: 171 209 € 2025 0 50 100 150 200 2024
Ettevõte: 152 692 € 2025
Ettevõte: 171 209 € 2025
Omakapital , € 2025: 11 745 € · +260,5% võrreldes 2024
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024
Ettevõte: 3 258 € 2024 2025
Ettevõte: 11 745 € 2025 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024
Ettevõte: 3 258 € 2025
Ettevõte: 11 745 € 2025
Töötajad 2025: 8 · +14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2024
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 4 2024 2025
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 3 2025 0 2 4 6 8 2024
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 4 2025
Ettevõte: 8
Tegevusala mediaan: 3 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
21.12.2023 – 31.12.2024
29.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes