Peened Seened OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16856134
OÜ Suure-Lähtru küla Registreeritud 08.11.2023
Võrdle
Peened Seened OÜ (OÜ), Suure-Lähtru küla, registrikood 16856134, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 114 € ja töötajaid .
Käive
114 €
↓ 92,6% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Käive · 2026 III kv 114 €
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
Müügitulu · 2025 0 €
parem kui 5% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 114 € · −92,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 273 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 092 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 854 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 534 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 114 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 092 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 854 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 534 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 114 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 II kv: 1
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 999 €
0 200 400 600 800 1 000 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: 999 € III·26 0 200 400 600 800 1 000 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: 999 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2024 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 9 086 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 10 955 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 0 100 200 300 400 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 190 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 392 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 200 €
0 50 100 150 200 2024
Ettevõte: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 200 € 2025 0 50 100 150 200 2024
Ettevõte: 0 € 2025
Ettevõte: 200 € 2025
Omakapital , € 2025: 0 €
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2024
Ettevõte: 0 € 2024 2025
Ettevõte: 0 € 2025 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 2024
Ettevõte: 0 € 2025
Ettevõte: 0 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
15.09.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
08.11.2023 – 31.12.2024
21.04.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Getter Gilden kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 14.07.2026
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01131 Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes