OÜ Karusmarja Catering

Registrisse kantud Registrikood 16855956 OÜ Keila linn Registreeritud 07.11.2023
Võrdle

OÜ Karusmarja Catering (OÜ), Keila linn, registrikood 16855956, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranitegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 46 157 € ja töötajaid 4.

Käive
46 157 €
↑ 65,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 527 €
↑ 37,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 716 €
↑ 7,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 46 157 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 679 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 107 095 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 1,6 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2024 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 46 157 € · +65,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 II kv Ettevõte: 7 177 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 32 867 € Tegevusala mediaan: 51 448 €III·242024 IV kv Ettevõte: 24 103 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 774 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 25 556 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 35 633 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 828 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 22 463 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 27 869 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 46 157 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 24 103 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 14 774 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 25 556 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 35 633 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 828 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 22 463 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 27 869 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 46 157 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 679 € · −46,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 088 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 335 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 437 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 200 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 258 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 679 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 335 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 1 437 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 200 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 258 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 679 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
012342024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 527 € · +37,9% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 4 509 €III·242024 IV kv Ettevõte: 4 489 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 920 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 622 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 765 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 768 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 146 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 734 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 527 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 4 489 €2025 I kv Ettevõte: 2 920 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 622 €2025 III kv Ettevõte: 5 765 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 768 €2026 I kv Ettevõte: 3 146 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 734 €2026 III kv Ettevõte: 6 527 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 46 157 6 527 2 716 4
2026 II kv 27 869 4 734 2 516 2
2026 I kv 22 463 3 146 2 399 2
2025 IV kv 28 828 4 768 2 470 2
2025 III kv 35 633 5 765 2 873 2
2025 II kv 25 556 3 622 2 174 2
2025 I kv 14 774 2 920 2 670 2
2024 IV kv 24 103 4 489 2 592 2
2024 III kv 32 867 4 509 2 592 2
2024 II kv 7 177 — — 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
226 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 539 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 107 095 € · +54,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
02550751001252024 Ettevõte: 69 134 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 107 095 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202502550751001252024 Ettevõte: 69 134 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 107 095 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 725 € · +113,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002024 Ettevõte: -12 758 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 1 725 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002024 Ettevõte: -12 758 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 1 725 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,6 % · +20,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
-20-15-10-5052024 Ettevõte: -18,5 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-20-15-10-5052024 Ettevõte: -18,5 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 998 € · +19,7% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002024 Ettevõte: 4 177 €20242025 Ettevõte: 4 998 €202501 0002 0003 0004 0005 0002024 Ettevõte: 4 177 €2025 Ettevõte: 4 998 €2025
Omakapital, € 2025: -10 634 € · +14,0% võrreldes 2024
-12 500-10 000-7 500-5 000-2 50002024 Ettevõte: -12 359 €20242025 Ettevõte: -10 634 €2025-12 500-10 000-7 500-5 000-2 50002024 Ettevõte: -12 359 €2025 Ettevõte: -10 634 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
012342024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025012342024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 107 095 1 725 30 400 4 998 -10 634 2
2024 69 134 -12 758 19 372 4 177 -12 359 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
34,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-212,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
312,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
53 548 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 267 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 07.11.2023 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 5611Restoranitegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50241152 / 2
20.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
20.05.2025
PDF
Ä 50241152
07.11.2023
Esmakanne Jõustunud
07.11.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes