CarSave Tehnik OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16849097 OÜ Tallinn Registreeritud 27.10.2023
Võrdle

CarSave Tehnik OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16849097, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 56 137 € ja töötajaid 4.

Käive
56 137 €
↑ 1,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 535 €
↓ 3,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 169 €
↑ 3,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 56 137 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 292 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 194 615 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 3,1 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 56 137 € · +1,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 10 555 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 938 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 44 349 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 39 995 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 36 420 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 42 909 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 43 875 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 50 244 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 53 864 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 50 289 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 55 465 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 56 137 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 36 420 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 42 909 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 43 875 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 50 244 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 53 864 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 50 289 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 55 465 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 56 137 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 292 € · +3,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 025 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 1 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 292 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 081 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 151 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 1 292 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 535 € · −3,1% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 698 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 262 €2024 II kv Ettevõte: 5 729 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 607 €2024 IV kv Ettevõte: 3 907 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 554 €2025 II kv Ettevõte: 6 337 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 227 €2025 IV kv Ettevõte: 8 419 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 346 €2026 II kv Ettevõte: 9 843 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 535 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 3 907 €2025 I kv Ettevõte: 5 554 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 337 €2025 III kv Ettevõte: 10 227 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 419 €2026 I kv Ettevõte: 9 346 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 843 €2026 III kv Ettevõte: 9 535 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 56 137 9 535 5 169 4
2026 II kv 55 465 9 843 5 014 4
2026 I kv 50 289 9 346 4 524 4
2025 IV kv 53 864 8 419 4 605 4
2025 III kv 50 244 10 227 4 605 4
2025 II kv 43 875 6 337 4 605 4
2025 I kv 42 909 5 554 3 781 4
2024 IV kv 36 420 3 907 3 242 3
2024 III kv 39 995 4 607 3 242 3
2024 II kv 44 349 5 729 3 242 3
2024 I kv 27 938 3 262 3 076 3
2023 IV kv 10 555 698 — 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
431 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 034 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 194 615 € · −3,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502024 Ettevõte: 201 064 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 194 615 € Tegevusala mediaan: 31 021 €20250501001502002502024 Ettevõte: 201 064 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 194 615 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 095 € · +38,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002024 Ettevõte: 4 405 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 6 095 € Tegevusala mediaan: 188 €202502 0004 0006 0008 0002024 Ettevõte: 4 405 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 6 095 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,1 % · +0,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
012342024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025012342024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 28 212 € · +101,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002024 Ettevõte: 14 000 €20242025 Ettevõte: 28 212 €2025010 00020 00030 0002024 Ettevõte: 14 000 €2025 Ettevõte: 28 212 €2025
Omakapital, € 2025: 10 501 € · +138,3% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 4 406 €20242025 Ettevõte: 10 501 €202502 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 4 406 €2025 Ettevõte: 10 501 €2025
Töötajad 2025: 4 · +33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
012342024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025012342024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 194 615 6 095 59 006 28 212 10 501 4
2024 201 064 4 405 37 231 14 000 4 406 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
58,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
21,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
37,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
62,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,59
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
48 654 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 229 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 27.10.2023 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Vladislav Gabets
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.10.2023

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50240406
27.10.2023
Esmakanne Jõustunud
27.10.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes