Seebistuudio OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16848695 OÜ Tallinn Registreeritud 27.10.2023
Võrdle

Seebistuudio OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16848695, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 865 € ja töötajaid .

Käive
4 865 €
↑ 33,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
678 €
↑ 219,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine · EMTAK 20

  • Käive · 2026 III kv 4 865 €
    tegevusala mediaan 31 486 € · ettevõtteid tegevusalal: 132
  • Müügitulu · 2025 12 363 €
    tegevusala mediaan 11 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 206
  • Puhasrentaablus · 2025 -13,1 %
    tegevusala mediaan 2,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 865 € · +33,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 31 486 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 51 170 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 42 710 €2024 II kv Ettevõte: 67 € Tegevusala mediaan: 71 800 €II·242024 III kv Ettevõte: 253 € Tegevusala mediaan: 65 028 €2024 IV kv Ettevõte: 1 287 € Tegevusala mediaan: 52 857 €IV·242025 I kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 39 601 €2025 II kv Ettevõte: 1 169 € Tegevusala mediaan: 61 367 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 029 € Tegevusala mediaan: 62 083 €2025 IV kv Ettevõte: 3 014 € Tegevusala mediaan: 45 786 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 266 € Tegevusala mediaan: 38 712 €2026 II kv Ettevõte: 3 647 € Tegevusala mediaan: 31 437 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 865 € Tegevusala mediaan: 31 486 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 1 287 € Tegevusala mediaan: 52 857 €2025 I kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 39 601 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 169 € Tegevusala mediaan: 61 367 €2025 III kv Ettevõte: 6 029 € Tegevusala mediaan: 62 083 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 014 € Tegevusala mediaan: 45 786 €2026 I kv Ettevõte: 3 266 € Tegevusala mediaan: 38 712 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 647 € Tegevusala mediaan: 31 437 €2026 III kv Ettevõte: 4 865 € Tegevusala mediaan: 31 486 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 678 € · +219,8% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 610 €2025 IV kv Ettevõte: 206 €IV·252026 I kv Ettevõte: 223 €2026 II kv Ettevõte: 212 €II·262026 III kv Ettevõte: 678 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 610 €III·252025 IV kv Ettevõte: 206 €2026 I kv Ettevõte: 223 €I·262026 II kv Ettevõte: 212 €2026 III kv Ettevõte: 678 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 865 678 — —
2026 II kv 3 647 212 — —
2026 I kv 3 266 223 — —
2025 IV kv 3 014 206 — —
2025 III kv 6 029 610 — —
2025 II kv 1 169 — — —
2025 I kv 830 — — —
2024 IV kv 1 287 — — —
2024 III kv 253 — — —
2024 II kv 67 — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 363 € · +460,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 11 249 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 2 204 € Tegevusala mediaan: 12 463 €20242025 Ettevõte: 12 363 € Tegevusala mediaan: 11 249 €202502 5005 0007 50010 00012 5002024 Ettevõte: 2 204 € Tegevusala mediaan: 12 463 €2025 Ettevõte: 12 363 € Tegevusala mediaan: 11 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 620 € · +84,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-12 500-10 000-7 500-5 000-2 50002 5002024 Ettevõte: -10 667 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -1 620 € Tegevusala mediaan: 1 €2025-12 500-10 000-7 500-5 000-2 50002 5002024 Ettevõte: -10 667 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -1 620 € Tegevusala mediaan: 1 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -13,1 % · +470,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,2 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-500-400-300-200-10001002024 Ettevõte: -484,0 % Tegevusala mediaan: 3,0 %20242025 Ettevõte: -13,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2025-500-400-300-200-10001002024 Ettevõte: -484,0 % Tegevusala mediaan: 3,0 %2025 Ettevõte: -13,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 431 € · +105,5% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002024 Ettevõte: 1 183 €20242025 Ettevõte: 2 431 €202505001 0001 5002 0002 5002024 Ettevõte: 1 183 €2025 Ettevõte: 2 431 €2025
Omakapital, € 2025: -13 253 € · −13,9% võrreldes 2024
-15 000-10 000-5 00002024 Ettevõte: -11 633 €20242025 Ettevõte: -13 253 €2025-15 000-10 000-5 00002024 Ettevõte: -11 633 €2025 Ettevõte: -13 253 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kemikaalide ja keemiatoodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 363 -1 620 0 2 431 -13 253 1
2024 2 204 -10 667 0 1 183 -11 633 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-13,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-66,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-545,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
645,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
12 363 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 27.10.2023 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Kaidi Holm
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 27.10.2023

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 20411Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50240363
27.10.2023
Esmakanne Jõustunud
27.10.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes