Värviparadiis OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16818257 OÜ Kose-Uuemõisa alevik Registreeritud 14.09.2023
Võrdle

Värviparadiis OÜ (OÜ), Kose-Uuemõisa alevik, registrikood 16818257, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Värvimine ja klaasimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 761 € ja töötajaid 1.

Käive
12 761 €
↓ 15,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 738 €
↓ 19,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
931 €
↑ 1,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 12 761 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 931 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 98 686 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 18,5 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 761 € · −15,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 17 974 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 365 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 17 950 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 19 575 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 21 825 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 29 552 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 28 346 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 469 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 20 478 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 22 559 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 15 066 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 761 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 21 825 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 29 552 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 28 346 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 21 469 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 20 478 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 22 559 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 066 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 12 761 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 931 € · +103,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 976 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 479 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 709 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 2 221 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 458 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 479 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 365 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 2 709 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 221 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 722 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 458 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 931 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · −50,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 738 € · −19,5% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 2 690 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 812 €2024 II kv Ettevõte: 2 568 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 074 €2024 IV kv Ettevõte: 3 489 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 738 €2025 II kv Ettevõte: 4 608 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 771 €2025 IV kv Ettevõte: 5 754 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 700 €2026 II kv Ettevõte: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 738 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 489 €2025 I kv Ettevõte: 4 738 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 608 €2025 III kv Ettevõte: 2 771 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 754 €2026 I kv Ettevõte: 3 700 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 1 738 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 761 1 738 931 1
2026 II kv 15 066 2 159 915 2
2026 I kv 22 559 3 700 1 722 1
2025 IV kv 20 478 5 754 2 221 1
2025 III kv 21 469 2 771 2 709 1
2025 II kv 28 346 4 608 2 365 1
2025 I kv 29 552 4 738 1 479 1
2024 IV kv 21 825 3 489 1 083 1
2024 III kv 19 575 3 074 1 083 1
2024 II kv 17 950 2 568 1 083 1
2024 I kv 15 365 2 812 976 1
2023 IV kv 17 974 2 690 — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
310 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 761 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 98 686 € · −3,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
02550751001252024 Ettevõte: 102 675 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 98 686 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202502550751001252024 Ettevõte: 102 675 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 98 686 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 18 279 € · −59,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 44 910 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 18 279 € Tegevusala mediaan: 561 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 44 910 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 18 279 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,5 % · −25,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
010203040502024 Ettevõte: 43,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025010203040502024 Ettevõte: 43,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 18,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 81 339 € · +23,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 66 079 €20242025 Ettevõte: 81 339 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 66 079 €2025 Ettevõte: 81 339 €2025
Omakapital, € 2025: 63 188 € · +40,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 44 910 €20242025 Ettevõte: 63 188 €2025020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 44 910 €2025 Ettevõte: 63 188 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 98 686 18 279 20 934 81 339 63 188 1
2024 102 675 44 910 14 840 66 079 44 910 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
28,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
22,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
77,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
22,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
98 686 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 745 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 17.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 14.09.2023 – 31.12.2024 16.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43341Värvimine ja klaasimine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50237106 / 2
03.03.2025
Muutmiskanne Jõustunud
03.03.2025
PDF
Ä 50237106 / M1
27.02.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.03.2025 Puudused kõrvaldatud
03.03.2025
PDF
Ä 50237106
14.09.2023
Esmakanne Jõustunud
14.09.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes