KP Fashion & Design OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16809910 OÜ Müüriku küla Registreeritud 01.09.2023
Võrdle

KP Fashion & Design OÜ (OÜ), Müüriku küla, registrikood 16809910, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Pealisrõivaste tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 17 402 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
564 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rõivatootmine · EMTAK 14

  • Müügitulu · 2025 17 402 €
    tegevusala mediaan 6 431 € · ettevõtteid tegevusalal: 830
  • Puhasrentaablus · 2025 23,3 %
    tegevusala mediaan 2,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 577

Maksud ja käive

2026 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 564 €
02004006002026 I kv Ettevõte: 564 €I·2602004006002026 I kv Ettevõte: 564 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 564 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2023 – 2025
Müügitulu, € 2025: 17 402 € · +59,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 431 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 Ettevõte: 1 807 € Tegevusala mediaan: 6 372 €20232024 Ettevõte: 10 942 € Tegevusala mediaan: 5 941 €20242025 Ettevõte: 17 402 € Tegevusala mediaan: 6 431 €202505 00010 00015 00020 0002023 Ettevõte: 1 807 € Tegevusala mediaan: 6 372 €20232024 Ettevõte: 10 942 € Tegevusala mediaan: 5 941 €2025 Ettevõte: 17 402 € Tegevusala mediaan: 6 431 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 051 € · +6 541,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002023 Ettevõte: -1 172 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 4 051 € Tegevusala mediaan: 2 €2025-2 00002 0004 0006 0002023 Ettevõte: -1 172 € Tegevusala mediaan: 10 €20232024 Ettevõte: 61 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 4 051 € Tegevusala mediaan: 2 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 23,3 % · +22,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,5 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-20020402023 Ettevõte: -64,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025-80-60-40-20020402023 Ettevõte: -64,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 23,3 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 404 € · +292,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002023 Ettevõte: 1 412 €20232024 Ettevõte: 1 377 €20242025 Ettevõte: 5 404 €202502 0004 0006 0002023 Ettevõte: 1 412 €20232024 Ettevõte: 1 377 €2025 Ettevõte: 5 404 €2025
Omakapital, € 2025: 5 404 € · +294,2% võrreldes 2024
02 0004 0006 0002023 Ettevõte: 1 327 €20232024 Ettevõte: 1 371 €20242025 Ettevõte: 5 404 €202502 0004 0006 0002023 Ettevõte: 1 327 €20232024 Ettevõte: 1 371 €2025 Ettevõte: 5 404 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rõivatootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 17 402 4 051 0 5 404 5 404 0
2024 10 942 61 0 1 377 1 371 0
2023 1 807 -1 172 0 1 412 1 327 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
23,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
75,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
75,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.09.2023 – 31.12.2023 17.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 14211Pealisrõivaste tootmine Põhitegevus
  • 14221Alusrõivaste tootmine
  • 15121Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50235881 / 2
21.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2023
PDF
Ä 50235881 / M2
14.09.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.10.2023 Puudused kõrvaldatud
21.09.2023
PDF
Ä 50235881
01.09.2023
Esmakanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50235881 / M1
29.08.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.09.2023 Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes