Pohla Social OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16792434 OÜ Ärina küla Registreeritud 08.08.2023
Võrdle

Pohla Social OÜ (OÜ), Ärina küla, registrikood 16792434, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaamiagentuuride tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 34 662 € ja töötajaid 1.

Käive
34 662 €
↓ 23,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 542 €
↓ 6,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 516 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Käive · 2026 III kv 34 662 €
    tegevusala mediaan 15 274 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 516 €
    tegevusala mediaan 1 523 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 026
  • Müügitulu · 2025 191 154 €
    tegevusala mediaan 14 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 983
  • Puhasrentaablus · 2025 48,5 %
    tegevusala mediaan 8,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 053

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 34 662 € · −23,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 274 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 I kv Ettevõte: 1 929 € Tegevusala mediaan: 16 996 €I·242024 II kv Ettevõte: 30 505 € Tegevusala mediaan: 16 870 €2024 III kv Ettevõte: 35 115 € Tegevusala mediaan: 16 642 €III·242024 IV kv Ettevõte: 48 948 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 44 479 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 56 963 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 53 357 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 57 270 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 47 169 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 45 168 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 34 662 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 48 948 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 44 479 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 56 963 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 53 357 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 57 270 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 47 169 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 45 168 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 34 662 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 516 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 523 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 441 €I·242024 II kv Ettevõte: 713 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2024 III kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 543 €III·242024 IV kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 I kv Ettevõte: 2 402 € Tegevusala mediaan: 1 538 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 1 570 €2025 III kv Ettevõte: 2 349 € Tegevusala mediaan: 1 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 338 € Tegevusala mediaan: 1 566 €2026 I kv Ettevõte: 1 790 € Tegevusala mediaan: 1 541 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 1 516 €2026 III kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 I kv Ettevõte: 2 402 € Tegevusala mediaan: 1 538 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 1 570 €2025 III kv Ettevõte: 2 349 € Tegevusala mediaan: 1 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 338 € Tegevusala mediaan: 1 566 €2026 I kv Ettevõte: 1 790 € Tegevusala mediaan: 1 541 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 1 516 €2026 III kv Ettevõte: 1 516 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 542 € · −6,8% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002024 I kv Ettevõte: 300 €I·242024 II kv Ettevõte: 5 525 €2024 III kv Ettevõte: 7 628 €III·242024 IV kv Ettevõte: 7 517 €2025 I kv Ettevõte: 8 633 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 290 €2025 III kv Ettevõte: 9 752 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 045 €2026 I kv Ettevõte: 9 609 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 094 €2026 III kv Ettevõte: 7 542 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 7 517 €2025 I kv Ettevõte: 8 633 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 290 €2025 III kv Ettevõte: 9 752 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 045 €2026 I kv Ettevõte: 9 609 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 094 €2026 III kv Ettevõte: 7 542 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 34 662 7 542 1 516 1
2026 II kv 45 168 8 094 1 516 1
2026 I kv 47 169 9 609 1 790 1
2025 IV kv 57 270 10 045 2 338 1
2025 III kv 53 357 9 752 2 349 1
2025 II kv 56 963 10 290 2 494 1
2025 I kv 44 479 8 633 2 402 1
2024 IV kv 48 948 7 517 2 139 1
2024 III kv 35 115 7 628 2 139 1
2024 II kv 30 505 5 525 713 1
2024 I kv 1 929 300 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
505 €
Käive töötaja kohta kvartalis
34 662 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 191 154 € · +87,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 652 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
0501001502002024 Ettevõte: 101 840 € Tegevusala mediaan: 14 799 €20242025 Ettevõte: 191 154 € Tegevusala mediaan: 14 652 €20250501001502002024 Ettevõte: 101 840 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2025 Ettevõte: 191 154 € Tegevusala mediaan: 14 652 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 92 704 € · +33,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 382 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 69 440 € Tegevusala mediaan: 585 €20242025 Ettevõte: 92 704 € Tegevusala mediaan: 382 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 69 440 € Tegevusala mediaan: 585 €2025 Ettevõte: 92 704 € Tegevusala mediaan: 382 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 48,5 % · −19,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,6 % · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0204060802024 Ettevõte: 68,2 % Tegevusala mediaan: 10,8 %20242025 Ettevõte: 48,5 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20250204060802024 Ettevõte: 68,2 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2025 Ettevõte: 48,5 % Tegevusala mediaan: 8,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 173 458 € · +118,3% võrreldes 2024
0501001502002024 Ettevõte: 79 461 €20242025 Ettevõte: 173 458 €20250501001502002024 Ettevõte: 79 461 €2025 Ettevõte: 173 458 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 164 644 € · +128,9% võrreldes 2024
0501001502002024 Ettevõte: 71 940 €20242025 Ettevõte: 164 644 €20250501001502002024 Ettevõte: 71 940 €2025 Ettevõte: 164 644 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 191 154 92 704 22 552 173 458 164 644 1
2024 101 840 69 440 18 598 79 461 71 940 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
48,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
56,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
53,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
94,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
5,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
19,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
191 154 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 879 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 08.08.2023 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73111Reklaamiagentuuride tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50234340 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50234340
08.08.2023
Esmakanne Jõustunud
08.08.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes