Reformance - Growth Agency OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16782335 OÜ Tallinn Registreeritud 24.07.2023
Võrdle

Reformance - Growth Agency OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16782335, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaamiagentuuride tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 34 756 € ja töötajaid 1.

Käive
34 756 €
↓ 7,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
12 742 €
↑ 120,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 436 €
Töötajad
1

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Käive · 2026 III kv 34 756 €
    tegevusala mediaan 15 274 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 436 €
    tegevusala mediaan 1 523 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 026
  • Müügitulu · 2025 92 603 €
    tegevusala mediaan 14 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 983
  • Puhasrentaablus · 2025 34,6 %
    tegevusala mediaan 8,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 053

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 34 756 € · −7,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 274 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 996 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 870 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 642 €III·242024 IV kv Ettevõte: 4 644 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 12 089 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 180 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 33 442 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 081 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 32 504 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 37 655 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 34 756 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 4 644 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 12 089 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 180 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 33 442 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 081 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 32 504 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 37 655 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 34 756 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 436 € · tegevusala mediaan 1 523 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 441 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 991 € Tegevusala mediaan: 1 524 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 543 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 570 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 566 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 516 €2026 III kv Ettevõte: 2 436 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 524 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 570 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 566 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 541 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 516 €2026 III kv Ettevõte: 2 436 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 12 742 € · +120,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: 1 826 €2024 III kv Ettevõte: 1 357 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 029 €2025 I kv Ettevõte: 2 660 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 464 €2025 III kv Ettevõte: 1 207 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 037 €2026 I kv Ettevõte: 7 062 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 776 €2026 III kv Ettevõte: 12 742 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 1 029 €2025 I kv Ettevõte: 2 660 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 464 €2025 III kv Ettevõte: 1 207 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 037 €2026 I kv Ettevõte: 7 062 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 776 €2026 III kv Ettevõte: 12 742 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 34 756 12 742 2 436 1
2026 II kv 37 655 5 776 — —
2026 I kv 32 504 7 062 — —
2025 IV kv 28 081 6 037 — —
2025 III kv 33 442 1 207 — —
2025 II kv 11 180 2 464 — —
2025 I kv 12 089 2 660 — —
2024 IV kv 4 644 1 029 — —
2024 III kv — 1 357 1 470 —
2024 II kv — 1 826 1 991 1
2024 I kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
812 €
Käive töötaja kohta kvartalis
34 756 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 92 603 € · +32,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 652 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 69 717 € Tegevusala mediaan: 14 799 €20242025 Ettevõte: 92 603 € Tegevusala mediaan: 14 652 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002024 Ettevõte: 69 717 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2025 Ettevõte: 92 603 € Tegevusala mediaan: 14 652 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 32 068 € · +113,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 382 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002024 Ettevõte: 15 035 € Tegevusala mediaan: 585 €20242025 Ettevõte: 32 068 € Tegevusala mediaan: 382 €2025010 00020 00030 00040 0002024 Ettevõte: 15 035 € Tegevusala mediaan: 585 €2025 Ettevõte: 32 068 € Tegevusala mediaan: 382 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 34,6 % · +13,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,6 % · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0102030402024 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %20242025 Ettevõte: 34,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20250102030402024 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2025 Ettevõte: 34,6 % Tegevusala mediaan: 8,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 49 598 € · +65,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 30 002 €20242025 Ettevõte: 49 598 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 30 002 €2025 Ettevõte: 49 598 €2025
Omakapital, € 2025: 46 987 € · +212,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 15 035 €20242025 Ettevõte: 46 987 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 15 035 €2025 Ettevõte: 46 987 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 92 603 32 068 0 49 598 46 987 0
2024 69 717 15 035 10 214 30 002 15 035 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
34,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
68,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
64,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
94,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
5,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
18,62
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 28.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 24.07.2023 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73111Reklaamiagentuuride tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50233243 / 3
12.03.2024
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
10.04.2024
PDF
Ä 50233243 / M2
22.02.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.03.2024 Jõustunud
11.03.2024
PDF
Ä 50233243 / M1
13.02.2024
Korraldav määrus 23.02.2024 Puudused kõrvaldatud
20.02.2024
PDF
Ä 50233243 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50233243
24.07.2023
Esmakanne Jõustunud
24.07.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes