Kaheli Haldus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 16781695 OÜ Tallinn Registreeritud 21.07.2023
Võrdle

Kaheli Haldus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16781695, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 14 664 € ja töötajaid .

Käive
14 664 €
↑ 26,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 562 €
↑ 42,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 360 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 14 664 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 40 330 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 42,2 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 14 664 € · +26,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 9 000 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 12 000 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 9 000 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 150 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 608 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 9 924 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 616 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 11 604 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 664 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 450 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 9 608 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 9 924 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 6 616 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 604 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 14 664 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 562 € · +42,4% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 1 707 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 262 €2024 II kv Ettevõte: 1 483 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 932 €2024 IV kv Ettevõte: 2 320 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 3 192 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 392 €2025 IV kv Ettevõte: 3 859 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 899 €2026 II kv Ettevõte: 3 204 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 562 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 2 320 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 192 €2025 III kv Ettevõte: 3 392 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 859 €2026 I kv Ettevõte: 7 899 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 204 €2026 III kv Ettevõte: 4 562 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 14 664 4 562 1 360 —
2026 II kv 11 604 3 204 1 360 —
2026 I kv 6 616 7 899 1 378 —
2025 IV kv 9 924 3 859 1 415 —
2025 III kv 9 608 3 392 1 415 —
2025 II kv 9 450 3 192 1 415 —
2025 I kv 9 450 — 1 348 —
2024 IV kv 9 450 2 320 405 —
2024 III kv 9 150 1 932 — —
2024 II kv 9 000 1 483 — —
2024 I kv 12 000 2 262 — —
2023 IV kv 9 000 1 707 — —
2023 III kv 6 000 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2024 – 2025
Müügitulu, € 2025: 40 330 € · −30,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002024 Ettevõte: 57 750 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 40 330 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 0002024 Ettevõte: 57 750 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 40 330 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 17 029 € · −64,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 47 398 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 17 029 € Tegevusala mediaan: 283 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002024 Ettevõte: 47 398 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 17 029 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 42,2 % · −39,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0204060801002024 Ettevõte: 82,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060801002024 Ettevõte: 82,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 168 597 € · −7,6% võrreldes 2024
0501001502002024 Ettevõte: 182 536 €20242025 Ettevõte: 168 597 €20250501001502002024 Ettevõte: 182 536 €2025 Ettevõte: 168 597 €2025
Omakapital, € 2025: 65 329 € · +30,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 49 898 €20242025 Ettevõte: 65 329 €2025020 00040 00060 00080 0002024 Ettevõte: 49 898 €2025 Ettevõte: 65 329 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 40 330 17 029 16 459 168 597 65 329 1
2024 57 750 47 398 2 610 182 536 49 898 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
42,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
26,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,26
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
40 330 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 372 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 21.07.2023 – 31.12.2024 31.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50233175 / 2
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50233175
21.07.2023
Esmakanne Jõustunud
21.07.2023
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes