Trade Steel OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16735488
OÜ Tallinn Registreeritud 10.05.2023
Võrdle
Trade Steel OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 16735488, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 179 936 € ja töötajaid 4.
Käive
179 936 €
↓ 13,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
23 220 €
↓ 29,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 272 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 179 936 €
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 318 €
parem kui 32% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
Müügitulu · 2025 549 699 €
parem kui 76% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 5,2 %
parem kui 61% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 179 936 € · −13,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 250 2023 IV kv
Ettevõte: 226 463 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 188 812 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 140 464 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 149 567 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 179 186 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 127 965 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 165 957 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 151 692 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 218 922 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 145 807 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 208 236 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 179 936 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 50 100 150 200 250 2024 IV kv
Ettevõte: 179 186 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 127 965 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 165 957 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 151 692 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 218 922 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 145 807 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 208 236 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 179 936 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 318 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 821 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 907 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 058 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 095 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 084 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 150 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 246 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 271 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 296 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 084 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 150 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 246 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 271 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 296 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 318 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 4 2023 IV kv
Ettevõte: 4 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 2024 II kv
Ettevõte: 4 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 2024 IV kv
Ettevõte: 4 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 2025 II kv
Ettevõte: 4 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 2025 IV kv
Ettevõte: 4 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 2026 II kv
Ettevõte: 4 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26 0 1 2 3 4 2024 IV kv
Ettevõte: 4 2025 I kv
Ettevõte: 4 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 2025 III kv
Ettevõte: 4 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 2026 I kv
Ettevõte: 4 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 2026 III kv
Ettevõte: 4 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 23 220 € · −29,0% võrreldes 2026 II kv
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 14 612 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 19 348 € 2024 II kv
Ettevõte: 15 923 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 16 497 € 2024 IV kv
Ettevõte: 18 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 16 098 € 2025 II kv
Ettevõte: 33 152 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 20 203 € 2025 IV kv
Ettevõte: 40 586 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 22 106 € 2026 II kv
Ettevõte: 32 685 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 23 220 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2024 IV kv
Ettevõte: 18 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 16 098 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 33 152 € 2025 III kv
Ettevõte: 20 203 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 40 586 € 2026 I kv
Ettevõte: 22 106 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 32 685 € 2026 III kv
Ettevõte: 23 220 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2023 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 549 699 € · −13,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2023
Ettevõte: 442 763 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 636 538 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 549 699 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 200 400 600 800 2023
Ettevõte: 442 763 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 636 538 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 549 699 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 28 776 € · −81,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2023
Ettevõte: 127 801 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 156 951 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 28 776 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 0 50 100 150 200 2023
Ettevõte: 127 801 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 156 951 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 28 776 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 5,2 % · −19,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
0 10 20 30 2023
Ettevõte: 28,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 24,7 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 5,2 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 0 10 20 30 2023
Ettevõte: 28,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 24,7 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 5,2 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 232 800 € · −22,4% võrreldes 2024
0 100 200 300 2023
Ettevõte: 176 835 € 2023 2024
Ettevõte: 299 839 € 2024 2025
Ettevõte: 232 800 € 2025 0 100 200 300 2023
Ettevõte: 176 835 € 2023 2024
Ettevõte: 299 839 € 2025
Ettevõte: 232 800 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 216 028 € · −24,8% võrreldes 2024
0 100 200 300 2023
Ettevõte: 130 301 € 2023 2024
Ettevõte: 287 252 € 2024 2025
Ettevõte: 216 028 € 2025 0 100 200 300 2023
Ettevõte: 130 301 € 2023 2024
Ettevõte: 287 252 € 2025
Ettevõte: 216 028 € 2025
Töötajad 2025: 2 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 1 2 3 4 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
11.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
07.05.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
10.05.2023 – 31.12.2023
31.01.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46721 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes