LorSil Viimistlus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 16708600
OÜ Rohuneeme küla Registreeritud 03.04.2023
Võrdle
LorSil Viimistlus OÜ (OÜ), Rohuneeme küla, registrikood 16708600, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 3 028 € ja töötajaid 1.
Riiklikud maksud
35 €
↓ 50,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
42 €
↓ 49,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Tööjõumaksud töötaja kohta 42 €
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
Müügitulu · 2024 3 028 €
parem kui 21% ettevõtetel
tegevusala mediaan 35 372 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 698
Puhasrentaablus · 2024 1,2 %
parem kui 41% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 842
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 42 € · −49,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 39 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 116 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 42 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: 83 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 42 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: 116 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 78 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: 42 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 83 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: 42 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 35 € · −50,0% võrreldes 2026 II kv
0 25 50 75 100 125 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 34 € 2024 II kv
Ettevõte: 68 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 68 € 2024 IV kv
Ettevõte: 68 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 103 € 2025 II kv
Ettevõte: 68 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: 68 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 35 € 2026 II kv
Ettevõte: 70 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 35 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 68 € 2025 I kv
Ettevõte: 103 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 68 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 68 € 2026 I kv
Ettevõte: 35 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 70 € 2026 III kv
Ettevõte: 35 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2023 – 2024
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2024: 3 028 € · tegevusala mediaan 35 372 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 3 028 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2024
Ettevõte: 3 028 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2024: 35 € · tegevusala mediaan 432 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 0 200 400 600 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2024
Ettevõte: 35 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 1,2 % · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 1,2 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 0 1 2 3 4 5 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2024
Ettevõte: 1,2 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2024: 85 € · +70,0% võrreldes 2023
0 20 40 60 80 100 2023
Ettevõte: 50 € 2023 2024
Ettevõte: 85 € 2024 0 20 40 60 80 100 2023
Ettevõte: 50 € 2024
Ettevõte: 85 € 2024
Omakapital , € 2024: 85 € · +70,0% võrreldes 2023
0 20 40 60 80 100 2023
Ettevõte: 50 € 2023 2024
Ettevõte: 85 € 2024 0 20 40 60 80 100 2023
Ettevõte: 50 € 2024
Ettevõte: 85 € 2024
Töötajad 2024: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Omakapitali rentaablus (ROE)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
16.09.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
03.04.2023 – 31.12.2023
15.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes